logo
TRT Spor 2 HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
09:29Bastion Minsk - Kings MinskCanlı
09:20Spartans - VikingsCanlı
09:13Merseyside - MunichCanlı
11:00Ordabası - Tobol Kostanay
11:30FC - XSKT Can Tho
11:30Đồng Tâm Long An - TDCS Dong Thap
11:30Huda Hue - Mang Fico Tay Ninh
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Southside Eagles
12:15South East United - Clarence Zebras
12:30Ipswich Knights Soccer Club - Western Pride
13:00Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions
13:00Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC
13:00Krasnodar - Rostov-on-Don
13:00Becamex Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh
14:00Astana - Kayrat
14:00Ararat - Ermenistan - Alashkert
14:00Shirak - Noah Yerevan
14:30Al-Kahraba - Al-Hudood
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
14:30Suphanburi - Police Tero
15:00Vihiga United - Kisumu All Stars
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Hurriya
15:00Harjaleh - Hutteen
15:00Jableh - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:00Tishreen - Al-Sahel Tartus
15:15Chi Minh City - Hoang Anh Gia Lai
15:40Ain Al-Atawlah - Al-Fateh
15:45Villa Española - Central Español
16:00Kaysar - Kaspiy
16:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Thaqafi Tulkarem
16:00Dubrava - Rudeš
16:00Hrvatski Dragovoljac - Sesvete
16:00ENPPI Club - Tanta
16:00Poli Timișoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
16:00Corona 2010 Brașov - Brașov
16:00Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti
16:00Alexandria - Pucioasa
16:00Dumbravita - Ghiroda
16:00Unirea - Metalurgistul Cugir 1939
16:00Sepsi - Plopeni
16:00Soimii Lipova - Fortuna Becicherecu
16:00Unirea Alba Iulia - Arieșul Turda
16:00Unirea Bascov - Universitatea Craiova
16:00Essentuki - Forte Taganrog
16:00Gwambina - KMC
16:00Kitwe United - Prison Leopards
16:15Al-Zawra'a - Al-Naft
17:00Deportes Antofagasta - Union La Calera
17:00Maan - Al-Ahli Sports Club Amman
17:15Ajman Club - Hatta Club
17:15Al-Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai
17:45Al-Muharraq - Busaiteen Club
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Arabi SC Katar
18:00Albion Montevideo - Club Atlético Villa Teresa
18:30Bobo Dioulasso - ASEC Koudougou
18:30des Forces Armees - Rail Club du Kadiogo
18:30Gouna - Haras El-Hodood
19:00Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
19:00Jabal Al Mukaber - Shabab Al Khaleel
19:00Inter Zapresic - Kustosja
19:00Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias
19:00Aris Limassol - Alki Oroklinis
19:00Mosta - Santa Lucía
19:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
19:00Sport Boys Warnes - Sport Huancayo
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Azam - Ruvu Stars
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor
19:30RoPS - Oulun Luistinseura
19:50Al-Wahda Club Mecca - Al-Faisaly Harmah
20:00Hoffenheim - Stuttgart
20:00Mannsworth - 13
20:00Ain - Sharjah
20:00Baniyas - Khor Fakkan
20:00Viborg - Helsingør
20:00Pärnu Vaprus - Tammeka Tartu
20:00Međimurje - Opatija
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Vojvodina - Bačka Palanka
20:00Fatih Karagümrük - Erzurumspor
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:15Club Atletico Atenas - América
20:30Balingen - Giessen
20:30Avusturya Wien - Liefering Salzburg
20:30Juniors - Grazer
20:30Lafnitz - Kapfenberger
20:30Wacker Innsbruck - Horn
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Buchbach - 1896 Rain am Lech
21:00Pforzheim - Astoria Walldorf
21:00Ilzer - Voitsberg
21:00Liezen - Frauental
21:00Feldkirchen - Klagenfurt
21:00Gady Raika Lebring - Lafnitz
21:00Union Gnas - Wildon
21:00Union Edelweiss Linz - Bad Schallerbach
21:00Weinland Gamlitz - Mettersdorf
21:00Gleichenberg - Allerheiligen
21:00Deutschlandsberger - Wels
21:00Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura
21:00Union Gurten - Weiz
21:00Vejle Boldklub - Randers
21:00Vöcklamarkt - Gleisdorf 09
21:00Wolfsberger - Sturm Graz
21:00Hertha Wels - Spittal
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Al-Masry Club - Wadi Degla
21:00Kjelsås Fotball - Bærum
21:091909 - Kraig
21:15Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
21:30Kickers Offenbach - Schott Mainz
21:30Victoria Seelow - Torgelower SV Greif
21:302000 Mulheim-Karlich - Emmelshausen
21:30Wörgl - Reichenau
21:30Mannsdorf - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
21:30First Vienna - Fach Donaufeld
21:30Kremser - Ortmann
21:30Kundl - Zirl
21:30Landskrona BoIS - Karlskrona
21:30Estoril Praia - Cova da Piedade
22:00Kematen - Zams
22:00Lierse Kempenzonen - Lommel
22:00Thun - Aarau
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Wantage Town - North Leigh
22:30Cerrito - Racing Club de Montevideo
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:45Linfield - Crusaders
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
22:45Coventry - Reading (beIN SPORTS HD 2)
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Independiente de La Chorrera - Costa del Este
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:15Zejtun Corinthians - Hibernians
23:30Sporting Cristal - Carlos Stein
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Deportivo Llacuabamba
23:30Paços de Ferreira - Porto
00:00Deportivo Sacachispas - Municipal
00:00Buzanada - Atletico Tacoronte
00:00Guia - Union Viera
00:00Gran Valencia - Caracas
00:30Inter Playa del Carmen - Azores de Hidalgo
01:00Mantab United - Horsford St. Pauls United
01:15Vitoria Salvador - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Bogotá - Fortaleza Zipaquira
02:00Club Deportivo Plaza Amador - San Francisco
02:00Club Nacional Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
03:00Deportivo Cuenca - Club Deportivo El Nacional
03:00Trafalgar Southstars - Elco Ltd St.Peters
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Paraná Clube
04:00Lone Star Republic - Weatherford
04:00Unión Magdalena - Valledupar
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:15Olympia Warriors - Town Eagles
06:15Taroona - Hobart United
06:15Tazmanya Üniversitesi - Beachside
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Altay - Aktöbe
08:00Akzhayik - Atırau
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
09:30Fulham United - Sturt Lions
09:30Playford City Patriots - White City FutbolClub
09:30South Adelaide Panthers - Adelaide Victory
09:30West Adelaide - Adelaide Vipers
09:30West Torrens Birkalla - Adelaide Hills Hawks
09:30Western Strikers - Seaford Rangers
10:00Grunge Thistle - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Brisbane City - Capalaba FutbolClub
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Acacia Ridge - Caboolture
11:00North Star - Bayside United
11:00Baykonur Kızılorda - Ekibastuzets
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
11:30Adelaide Blue Eagles - North Eastern MetroStars
11:30Adelaide Comets - Adelaide City
11:30Adelaide Raiders - Croydon Kings
11:30Campbelltown City - Modbury Jets
11:30Para Hills Knights - Cumberland United
11:30South United - Brisbane Wolves
11:30Brisbane Strikers - Peninsula Power FutbolClub
11:45Pathumthani Üniversitesi - Assumption United
11:45Royal Thai Fleet - Marines Eureka
11:45Samut Prakan Customs United - Prime Bangkok
11:45Surat Thani City - Satun United
12:00Centenary Stormers - Sent-George Willawong
12:00Gap - Brisbane Knights
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast United
12:00Jetısu - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00North Bangkok Üniversitesi - Inter Bangkok
12:00Udon United - Mahasarakham United
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay United
13:00Kottmannsdorf - ASCO ATSV Wolfsberg
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Broń Radom - Huragan Morag
13:00Hetman Zamość - Chełmianka Chełm
13:00Jutrzenka Giebultow - Lewart AGS Lubartow
13:00Nang - Thanh Hoa
13:00Song Lam Nghe An - Dinh
13:00Vicem Hai Phong - Quang Nam
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
13:30Palo - Melilla
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Makhtaaral - Arıs
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomsko
14:00Covilhã - Porto
14:00Tanzania Prisons - Polisi Tanzania
14:00Bankhai United - Kabin United
14:00Chai - Customs United
14:00Kasetsart Üniversitesi - Ranong
14:00Buriram United - Muangthong United
14:00Rayong - Trat
14:00Kızıljar - Jetısu
14:30Swit Skolwin - Cracovia
14:30Bangkok United - Port
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Uphusen - Blau-Weiss Lohne
15:00Blau-Weiss 90 Berlin - Hansa Rostock
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00EPS - PK-35 Helsinki
15:00Kiffen 08 - Nurmijärven Jalkapalloseura
15:00Reipas Lahti - Viikingit
15:00JaPS - MiPK
15:00Kaarinan Pojat - Pallo-Iirot
15:00Kultsu - Honka
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - PEPO Lappeenranta
15:00Tampereen Ilves - Klubi-04
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Arucas - Palmas
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Blonianka Blonie - Jagiellonia
15:00GPTS Avia Świdnik - Stal Kraśnik
15:00Korona Kielce - Wisłoka Dębica
15:00Chemik Police - Pogoń Szczecin
15:00Wasilkow - Legia Warsaw
15:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale
15:00Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy
15:00Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Siam Navy - Phrae United
15:00Sisaket - Nakhon Pathom United
15:00Uthai Thani - Ayutthaya United
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:30Sheffield United - Manchester City
15:30Carl Zeiss Jena - Eilenburg
15:30International Leipzig - Plauen
15:30Union Sandersdorf - der Fahner Hohe
15:30Blau-Weiss Zorbau - Oberlausitz Neugersdorf
15:301921 Krieschow - Ludwigsfelder
15:30Legionovia Legionowo - Kutno
15:30Bristol City - Norwich City
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:452000 - Roskilde
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Menemen Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00Real Madrid - Huesca
16:00Göztepe - Alanyaspor
16:00ATUS Ferlach - Dellach-Gail
16:00Stadlau - Favoritner
16:00Furstenfeld - Heiligenkreuz
16:00Avusturya XIII - Koma Elektra
16:00Post - Wienerberg
16:00Retz - Ardagger
16:00Sport Union Mauer - Brigittenau
16:00Gillingham - Sunderland
16:00Exeter City - Carlisle United
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
17:00Krotone - Atalanta
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea
18:00Athletic Bilbao - Sevilla
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Dundee United - Ross County
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Livingston - Motherwell
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:15Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
18:30Belenenses - Farense
19:00Altınordu - Bandırmaspor
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:00Internazionale Milano - Parma
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Grenland - Sarpsborg 08
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30R. Charleroi - Cercle Brugge
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:45Twente - Zwolle
21:00Ave - Moreirense
21:00Ajaccio - Troyes
21:00Nancy - Châteauroux
21:00Chambly - Dunkerque
21:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
21:00Havre - Pau
21:00Rodez Aveyron Football - Auxerre
21:00Valenciennes - Clermont Foot
21:00Servette - Zürich
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:30Haugesund - Aalesunds
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
02:00Atlas - Puebla
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese Calcio - Milan
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:00Kilmarnock - Rangers
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:00Real Betis - Elche
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Mjällby - Östersunds
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Mjøndalen - Molde
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Celtic - Aberdeen
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Portimonense - Santa Clara
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Lugano - Young Boys
18:00Gallen - Basel
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:45Eindhoven - Haag
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Göteborg - Örebro
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:15Standard Liège - Oostende
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sampdoria - Genoa
22:45Waasland-Beveren - Gent
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Club América - Tigres de la UANL
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
18:00Logroñés - Alcorcón
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Warta Poznań - Legia Warsaw
20:15Sporting de Gijón - Castellon
20:30Fulham - West Bromwich Albion
21:00SønderjyskE - Aarhus
21:00Fotboll - Varbergs BoIS
21:00Helsingborgs - Malmö
21:45Braga - Famalicão
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Hoffenheim - Union Berlin
22:45Zulte Waregem - Kortrijk
22:45Amiens - Toulouse
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
22:45Hellas Verona - Benevento Calcio
23:00Málaga - Espanyol
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Leeds United - Leicester City
23:00Villarreal - Real Valladolid
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Mineiro
00:00Boavista Porto - Benfica
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Clube Atletico Bragantino
06:00Club León - Club Santos Laguna
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
09:25Nets - RaptorsCanlı
09:20Asian Tigers - Australian SpidersCanlı
09:15Lokomotiv-pro - SKIF-proCanlı
09:05Ural - KubanCanlı
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:30Xinjiang Flying Tigers - Jiangsu Dragons
10:30Zhejiang Golden Bulls - Shenzhen Aviators
11:00NorthPort Batang Pier - Magnolia Hotshots
11:30Hunan Jinjian Miye - Shaanxi Xinda
12:00Yulon Luxgen Dinos - Tayvan White
13:00Goyang Orions - Seoul SK Knights
13:45San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel
14:00Jiutai - Pauian Archiland
14:30Chongqing Lanling - Henan Shedian Laojiu
15:00Trang Dolphins - Thang Long Warriors
15:00Liaoning Dinosaurs - Nanjing Monkey King
15:00Qingdao DoubleStar Eagles - Shandong Heroes
15:30Novosibirsk - Universitet Yugra
16:00Batumi - Mgzavrebi-Armia
16:00Kutaisi 2010 - Tbilisi
19:15Panevezys Lietkabelis - Dzūkija
19:30Basket Kotka - Nokia
19:30Pyrintö Tampere - Helsinki Seagulls
19:35Anwil Włocławek - Basket Zielona Góra
20:00Khimki - Crvena zvezda
20:00Rueil - Aurore de Vitre
20:00Union Rennes - Etoile Angers
20:00Metropole - Bordeaux
20:00Rakvere Tarvas - Tallinna Ulikool Kalev
20:00Ventspils - Liepājas Lauvas
20:00Khimki Moskova - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
20:15Havre - USAP
20:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
20:30Keila Kervpallikool - Koss
20:30Andrezieux Boutheon - Saint Vallier Basket Drome
21:00Graz UBSC - Raiffeisen Wels
21:00Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zadar - Hermes Analitica
21:04Andrey Svetlakov - Umea BSKT
21:04KFUM Nässjö - Koping Stars
21:15Paide Viking Window - Eesti Maaulikool
21:30Arka Gdynia - Astoria Bydgoszcz
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:30Oliveirense Basquetebol - Madeira
22:30Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
22:30Baskonia - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Sporting Lisboa - Imortal Albufeira
23:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
23:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
23:15Iberostar Tenerife - Gran Canaria (spor SMART 2 HD)
23:30Porto - Ovarense Basquetebol
00:00Galitos Barreiro - Maia Basket Clube
00:00Benfica - Vitoria Guimaraes
00:30Lusitânia - Barreirense
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
20:00Real Betis - Delteco
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
09:12Vyacheslav Ronjin - Radimir LutkovskiiCanlı
09:05Maria Savitskaya - Elizaveta ArtemenkoCanlı
09:00Aleksey Matyush - Mikhail MalakhovichCanlı
08:35Anastasia Nikulshina - Alena SergeychikCanlı
08:33Ivan Getmancev - Andrey UsikovCanlı
08:30Nikita Egorov - Regina LivanovaCanlı
10:00Frances Tiafoe - Egor Gerasimov
10:00Daniell/Oswald - Arevalo/Brkic
10:30Malene Helgo - Selena Janicijevic
10:30Oana Georgeta Simion - Nuria Brancaccio
11:00Evan Furness - Vasil Kirkov
11:00Uladzimir Ignatik - Robin Stanek
11:00Ioana Loredana Rosca - Elysia Bolton
11:00Melania Delai - Nika Radisic
11:00Michaela Laki - Dalila Spiteri
11:00Ziva Falkner - Andreea Amalia Rosca
11:00Alessandro Bega - Yann Marti
11:00David Poljak - Francesco Vilardo
11:00Oleksii Krutykh - Shintaro Mochizuki
11:00Vladyslav Orlov - Felix Corwin
11:00Anna Siskova - Joanna Garland
11:00Emilie Lindh Gallagher - Anastasia Poplavskaya
11:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Rutuja Bhosale
11:30Tommy Paul - John Millman
11:30Arends/Sitak - Mclachlan/Skugor
11:30Alibek Kachmazov - Moez Echargui
11:30Thiago Agustin Tirante - Yanais Laurent
11:30Alice Robbe - Weronika Falkowska
11:30Maria Lourdes Carle - Tamara Curovic
12:00Cristina Dinu - Sofia Milatova
12:00Erika Andreeva - Sofia Costoulas
12:00Alina Charaeva - Sebastianna Scilipoti
12:00Amanda Carreras - Emily Appleton
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Marta Custic
12:00Yvonne Cavalle-Reimers - Angela Fita Boluda
12:00Kaia Kanepi - Jaqueline Adina Cristian
12:30Fabian Marozsan - Jacopo Berrettini
12:30Saki Imamura - Matija Pecotic
12:30Chanel Simmonds - Romana Cisovska
12:30Gasanova/Strakhova - Fernandez/Fernandez
13:00Adrian Mannarino - Mackenzie Mcdonald
13:00Gille/Vliegen - Vasilevski/Erlich
13:00Carlos Gimeno Valero - Alexandre Muller
13:00Gaio/Pellegrino - Granollers Pujol/Martinez
13:00Alexandra Cadantu - Angelina Wirges
13:00Laura Schaeder - Ayumi Koshiishi
13:00Monika Kilnarova - Martha Matoula
13:00Matias Franco Descotte - Guido Ivan Justo
13:00Wojciech Marek - Skander Mansouri
13:00Eliessa Vanlangendonck - Laetitia Pulchartova
13:00Yasmin Mansouri - Sina Herrmann
13:00Jesper De Jong - Kacper
13:00Nuno Borges - Maxime Hamou
13:30Dimitrova/Kouzmanov - Valletta/Girelli
13:30Vaneva/Mikhaylova - Gavrila/Simion
14:00Martin/Farah - Marray/Skupski
14:00Anastasia Zarytska - Susan Bandecchi
14:00Arianne Hartono - Celia Cervino Ruiz
14:00Selekhmeteva/Charaeva - Carrillo Marin/Payola
14:00Kadhe/Manafov - Bega/Chrysochos
14:00Francesca Jones - Vera Zvonareva
14:30Blaz Rola - Pedro Martinez Portero
14:30Pedro Cachin - Chun Hsin Tseng
15:00Emil Ruusuvuori - Mikhail Kukushkin
15:00Henri Laaksonen - Taro Daniel
15:00Glasspool/Lawson - Brown/Cerretani
15:00Rosca/Rosca - Duca/Kimmelmann
15:00Gerch/Lopez Villasenor - Safranek/Stanek
15:00Tabur/Furness - Balzerani/Forti
15:00Viktor Galovic - Gastao Elias
15:30Lucia Bronzetti - Claudia Giovine
15:30Stephanie Judith Visscher - Arlinda Rushiti
16:00Daniil Medvedev - Kevin Anderson
16:00Kopriva - Jaume Antoni Munar Clar
16:00Martinez/Romboli - Diez/Rola
16:00Evtimova/Monnet - Arcangioli/Belgraver
16:00Lumsden/Sezer - Christian/Ruse
16:30Cedrik-Marcel Stebe - Botic Van De Zandschulp
16:30Roman Safiullin - Sebastian Ofner
17:00Reis Da Silva/Sultanov - Jong/Sels
17:30Dominic Thiem - Andrey Rublev
17:30Carlos Taberner - Daniel Elahi Galan Riveros
17:30Ambrosio/Cervino Ruiz - Giovine/Moratelli
17:30Miyazaki/Hartono - Bandecchi/Salden
18:00Kamil Majchrzak - Nikola Milojevic
19:30Novak Djokovic - Lorenzo Sonego
21:00Grigor Dimitrov - Daniel Evans
21:30Marta Kostyuk - Veronica Cepede Royg
21:30Paula Kania - Li