logo
Pavel Leonchik - Aleksander Vasilevski
Retrobet TV ile Canlı maç izle
07:05BVB - Blue LondonCanlı
05:45Pachuca - Club Universidad NacionalCanlı
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
12:00Şahter Karağandı - Kızıljar
12:00Brisbane Strikers - Redlands United FutbolClub
12:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
12:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
12:30Brisbane Olympic United - Sunshine Coast Wanderers
12:30Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:30Moreton Bay United - Gold Coast United
14:00Druk Stars - Ugyen Academy
14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
15:00Navbahor Namangan - Bunyodkor
16:00Sampdoria - Salernitana 1919
16:00Arieșul Turda - Hunedoara
16:00Crisul Chisineu-Cris - Gloria Lunca Teuz Cermei
17:00Virtus Entella - Pisa 1909
17:00Bologna 1909 - Reggina Calcio
17:40Al-Sahel Al-Qatif - Draih
18:00Arturo Fernandez Vial - Colchagua Club de Deportes
18:00Deportes Recoleta - General Velasquez
18:00Sahab Club - Al-Hussein
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
19:15Armée - Kiffa
19:30Unión San Felipe - San Luis de Quillota
20:00Nouakchott King's - Garde Nationale
20:00Pordenone Calcio - Monza Brianza 1912
20:30Black Leopards - Baroka
20:30Chippa United - Kaizer Chiefs
20:30Al-Ahli - Nassr
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
20:55Shakhtar Donetsk - Inter (beIN SPORTS HD 2)
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:00Rein - Gleinstatten
21:00Stripfing Weiden - Wiener Neustadt
21:00Guarany de Sobral - America Natal
21:00Barcelona Esportivo Capela - Brasil
21:00Matonense - Associação Atlética Francana
21:00Maua - Mauaense
21:00Sociedade Esportiva Itapirense - Brasilis
21:00Suzano - Mogi Das Cruzes
21:00De Novembro - Inter de Bebedouro
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:30Fehring - Feldbach
21:30Pölten - Retz
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:0007 Vestur - Argja Boltfelag
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Newport County - Colchester United
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:30Cinderford Town - Winchester City FutbolClub
22:30Kempston Rovers - Kidlington
22:30Sholing - Frome Town
22:30Hartley Wintney - Yate Town
22:30Hednesford Town - Bromsgrove
22:40Trarza - Police
22:45Wrexham - Barnet
22:45Yeovil Town - Sutton United
22:45Athlone Town - Bray Wanderers
22:45Cabinteely - Drogheda United
22:45Cobh Ramblers - Shamrock Rovers
22:45Galway United - University College Dublin
22:45Wexford Gençlers - Longford Town
22:45Kelty Hearts - Vale of Leithen
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Neots Town - Biggleswade
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Hayes & Yeading United - Chesham United
22:45Hendon - Farnborough
22:45Poole Town - Gosport Borough
22:45Salisbury City - Weston-super-Mare
22:45Taunton Town - Dorchester Town
22:45Truro City - Wimborne Town
22:45Walton Casuals - Metropolitan Police
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Chippenham Town - Dartford
22:45Hampton & Richmond Borough - Eastbourne Borough
22:45Basildon United - Canvey Island
22:45Brentwood Town - Cambridge City
22:45Bury Town - Felixtowe & Walton
22:45Coggeshall Town - Aveley
22:45Hullbridge Sports - Dereham Town
22:45Maldon & Tiptree - Tilbury
22:45Hornchurch - Haringey Borough
22:45Potters Bar Town - Worthing
22:45Marine - Pickering Town
22:45Marske United - Widnes
22:45Sheffield - Stamford
22:45Tadcaster Albion - Prescot Cables
22:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
22:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
22:45Matlock Town - Nantwich Town
22:45Mickleover Sports - Hyde United
22:45Redcliffe - Whitby Town
22:45South Shields - United of Manchester
22:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
22:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Boston United - Guiseley
22:45Chester - Curzon Ashton
22:45Hereford - Bradford Park Avenue
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
23:00Dordrecht - Utrecht
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:00Atalanta - Ajax (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Salzburg (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Midtjylland (beIN SPORTS HD 3)
23:00Marsilya - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
23:00Monchengladbach - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Porto - Olympiacos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:15Rampla Juniors - Albion Montevideo
23:30Union Huaral - Juan Aurich
00:00Limón - Grecia
00:00Independiente de Caquenes - Deportes Linares
00:00Deportivo Lara - Atlético Club Mineros de Guayana
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Maceio
01:15Audax Italiano - Club Bolívar
01:15Sport Huancayo - Liverpool Montevideo
01:30Club Atletico Atenas - Villa Española
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
02:00Montreal Impact - Nashville
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Cuiabá Esporte Clube
03:30Union La Calera - Deportes Tolima
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
09:30Jiangxi Liansheng - Heilongjiang Lava
10:00Kunshan - Chengdu Better City
10:00Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng
10:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
13:00Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
14:30Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk
14:35Pekin Spor Üniversitesi - Xinjiang Tianshan Leopard
14:35Taizhou Yuanda - Changchun Yatai
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
15:00Radomiak Radom - Tychy
15:00Spartak Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
16:00Torino - Lecce
16:00Grorud - Åsane Fotball
16:00Poli Timisoara - Dunărea Călărași
16:00Gloria Buzău - Csikszereda Miercurea Ciuc
16:00Pandurii Targu - Farul Constanța
16:00Nizhniy Novgorod - Orenburg
16:00Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskova
16:30Cagliari Calcio - Cremonese
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
17:00Cittadella - Spezia Calcio
17:00Cosenza Calcio - Monopoli
17:00Bisceglie 1913 Don - Cavese
17:00Alania Vladikavkaz - Akron Tolyatti
17:30İrtiş Omsk - Veles Moskova
17:30Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh
18:00Vendée Les Herbiers - Colomiers Football
18:00Benevento Calcio - Empoli
18:00Petrolul Ploiești - Slatina
18:00Chertanovo Moskova - Chaika Peschanokopskoye
18:00Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krasnodar
18:00Krylia Sovetov - Shinnik Yaroslavl
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
19:00Slaven Belupo - Lokomotiva
19:00Krotone - SPAL
19:00Genoa - Catanzaro 1929
19:00Hellas Verona - Unione Venezia
19:30JBK - Kiisto
19:30Le - Nantes
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Kokkola - Vasa
20:00Metz - Lusitanos Saint-Maur
20:00Haguenau - Bobigny
20:00Jura Sud Foot - Rumilly Vallieres
20:00Fleury-Mérogis - Voltigeurs de Châteaubriant
20:00Fiorentina - Calcio Padova
20:00Parma - Delfino Pescara 1936
20:00Udinese Calcio - Vicenza Calcio
20:00Oygarden - Toppfotball
20:00Raufoss - Lillestrøm
20:00Sandnes - Strømmen
20:00Sogndal Fotball - Jerv
20:00Tromsø - HamKam
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Backnang - 08 Bissingen
20:30Lamontville Golden Arrows - SuperSport United
20:30Mamelodi Sundowns - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
20:30Maritzburg United - Cape Town City
20:30Orlando Pirates - Stellenbosch
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
21:00Oberachern - Linx
21:00SpVgg Vreden 1921 - Meinerzhagen
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:30Borussia Freialdenhoven - Alfter
21:30Engers - Alemannia Waldalgesheim
21:30Frisia - Weiche Flensburg
21:30Westfalia Rhynern - Erndtebrück
21:45Finnentrop-Bamenohl - Haltern
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Santos - Ceará Sporting Club
22:00Bastia-Borgo - Boulogne
22:00Stade Briochin - Orléans
22:00Ranheim Fotball - Stjørdals-Blink
22:00Everton de Viña del - Colo-Colo
22:00Preston North - Millwall
22:45Cray Wanderers - Merstham
22:45Fylde - Kettering Town
22:45Finn Harps - Patrick's Athletic
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:00Sevilla - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Manchester United - Leipzig (beIN SPORTS HD 3)
23:00Juventus - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00Club Brugge - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
23:00B.Dortmund - Zenit (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:30Real Oviedo - Logroñés
00:45Sporting Lisbon - Vicente
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Clube Atlético Paranaense - Flamengo Regatas
03:30Sport Club Corinthians Paulista - América Futebol Clube Minas Gerais
03:30Dallas - Inter Miami
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
10:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Sabadell - Leganés
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
19:00Arka Gdynia - Korona Kielce
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Viborg - Helsingør
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Vejle Boldklub - Randers
22:00Scunthorpe United - Colchester United
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Olympique de Marseille - Lens
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:30Paços de Ferreira - Porto
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
07:00Ural - SiberiaCanlı
07:00Chung-Ang Üniversitesi - Myongji ÜniversitesiCanlı
06:00Shanxi Fenjiu Loongs - Shenzhen AviatorsCanlı
10:00Jiutai - Taiwan Beer
10:30Sichuan Blue Whales - Guangdong Southern Tigers
11:00Alaska Aces - Terrafirma Dyip
12:00Pauian Archiland - Tayvan White
13:00Busan KT Sonicboom - Incheon ET Land Elephants
13:45Rain or Shine Elasto Painters - Barangay Ginebra San Miguel
14:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos
14:35Fujian Quanzhou Bank - Shanghai Dongfang Sharks
15:00Saigon Heat - Thang Long Warriors
15:00Zhejiang Lions - Zhejiang Golden Bulls
18:45Lakers - Sonics
19:15Prienai - Žalgiris
19:30Nevėžis - Zanavykas Sakiai
19:30Neptunas-Akvaservis - Šiauliai
20:00Nanterre - Bursaspor
20:00Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
20:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:30Bizoni - Drakonu
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Rytas Vilnius - Peristeri
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem
21:25Leningrad - Drakonu
22:00Bordeaux - Toulouse
22:00Mulhouse Basket - USAP
22:00Maritime Boulogne - Kaysersberg Ammerschwihr
22:00Stade de Vanves - Union Tarber Lourdes
22:00Evreux Basket - Paris
22:00Poitiers 86 - Hermine Nantes Atlantique
22:00Antwerp Giants - Virtus Granarolo Bologna
22:00MoraBanc Andorra - Panevezys Lietkabelis
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:20Bizoni - Leningrad
22:30Besancon Avenir Comtois - Caen Basket Calvados
22:30Vicenza 2012 - Unione Padova
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Brose Bamberg
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
22:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
19:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
20:00Khimki - Crvena zvezda
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
22:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:00Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
07:05Angelina Paluyanchyk - Elizaveta ArtemenkoCanlı
07:00Nikolay Mishenev - Mikhail SubaCanlı
07:00Daniil Ischenko - Mikhail MalakhovichCanlı
06:38Marsel Kurmaev - Magomed ZugumovCanlı
06:37Daniel Ibragimov - Vladislav DavidovCanlı
06:31Alina Konchakova - Angelina PaskhalidiCanlı
06:15Alexandra Bozovic - Grace SchumacherCanlı
06:07Yuriy Usevich - Dmitry KolebyanovCanlı
06:05Ivan Mikhaylyuk - Aleksandr LobanovCanlı
06:05Aleksander Vasilevski - Karina SilkinaCanlı
06:05Nikita Medenko - Alexander KremnevCanlı
06:02Diana Starovoitova - Iakov FilimonovCanlı
07:30Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
07:30Gabriella Da Silva Fick - Lara Walker
08:00Semen Sharlay - Edward Riman
09:00Timofey Basalygo - Aleksey Matyush
09:00Clara Tauson - Maria Mateas
09:00Emma Navarro - Gabriela Talaba
09:00Gest - Konstantin Tsvetkov
09:00Federico Delbonis - Mikhail Kukushkin
09:05Tennys Sandgren - Jiri Vesely
10:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
10:00Shalimar Talbi - Lucie Havlickova
10:00Tena Lukas - Valentini Grammatikopoulou
10:00Yuliya Hatouka - Bibiane Schoofs
10:30Damir Dzumhur - Yuichi Sugita
10:30Lloyd Harris - Egor Gerasimov
11:00Pavel Leonchik - Aleksander Vasilevski
11:00Facundo Diaz Acosta - Natan Rodrigues
11:00Lucas Gerch - Michail Pervolarakis
11:00Mathieu Perchicot - Matija Pecotic
11:00Uladzimir Ignatik - Francesco Forti
11:00Andreea Amalia Rosca - Anna Bondar
11:00Dimitra Pavlou - Romy Koelzer
11:00Ziva Falkner - Mira Antonitsch
11:00Daria Kudashova - Lamis Alhussein Abdel Aziz
11:00Demi Tran - Emilie Lindh Gallagher
11:00Arjun Kadhe - Alastair Gray
11:00Daniele Capecchi - Francesco Vilardo
11:00Jose Francisco Vidal Azorín - Ryan Nijboer
11:00Lorenzo Claverie - Houkes
11:30Despina Papamichail - Doga Akyurek
11:30Isabella Shinikova - Pemra Özgen
11:30Jaqueline Adina Cristian - Nefisa Berberovic
12:00Timofey Skatov - Emil Ruusuvuori
12:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
12:00Collins - Paula Ortega Redondo
12:00Angela Fita Boluda - Emma Lene
12:00Ekaterina Vishnevskaya - Esther Lopez Alcaraz
12:00Nahia Berecoechea - Valeria Koussenkova
12:00Natalia Orlova - Sinead Lohan
12:00Ayap/Paz - Zakharov/Orlov
12:30Jacopo Berrettini - Vaclav Safranek
12:30Gebriela Mihaylova - Nikola Breckova
12:30Lovric - Oana Gavrila
12:30Anastasia Poplavskaya - Katarina Kuzmova
12:30Noel Saidenova - Viktoriya Kanapatskaya
12:30Valentina Ryser - Sandy Marti
12:30Timur Kiuamov - Yann Marti
12:30Fabrizio Ornago - Robert Quentin
13:00Golubev/Nedovesov - Purcell/Saville
13:00Borna Gojo - Pavel Kotov
13:00Jeffrey John Wolf - Matthias Bachinger
13:00Andrea Pellegrino - Daniel Elahi Galan Riveros
13:00Federico Coria - Carlos Gimeno Valero
13:00Riccardo Bonadio - Jaume Antoni Munar Clar
13:00Hanwen - Petros Tsitsipas
13:00Bolton/Popescu - Rusova/Schaeder
13:00Andrea Lazaro Garcia - Dejana Radanović
13:00Kaia Kanepi - Guerrero Alvarez
13:00Réka-Luca Jani - Cagla Buyukakcay
13:30Alice Rame - Jessica Bouzas Maneiro
13:30Celia Belle Mohr - Julia Payola
13:30Lucia Cortez Llorca - Alina Charaeva
13:30Maria Pages Mere - Claudia Hoste Ferrer
13:30Helene Pellicano - Amandine Cazeaux
13:30Rawat/Stevenson - Deviatiarov/Krutykh
13:30Vivero Gonzalez/Vidal Azorin - Bega/Chrysochos
13:45Kyrian Jacquet - Elmar Ejupovic
14:00Duerst/Stadler - Duca/Kimmelmann
14:00Koshiishi/Helmi - Adaloglou/Matoula
14:00Dembek/Dubrivnyy - Marozsan/Piros
14:00Cristina Dinu - Svenja Ochsner
14:00Sofia Costoulas - Julia Stamatova
14:00Glushkova/Zarnoveanu - Karatantcheva/Trencheva
14:00Antoine Cornut-Chauvinc - Maxence Broville
14:30Filip Horansky - Cedrik-Marcel Stebe
14:30Stefano Napolitano - Roman Safiullin
14:30Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Giustino
14:30Carlos Taberner - Ramkumar Ramanathan
14:30Roberto Carballes Baena - Kopriva
14:30Lamens/Anil - Ipek/Makhamatjonova
15:00Aslan Karatsev - Andreas Seppi
15:00Martin/Farah - Koolhof/Mektic
15:00Sevcikova/Wildgruber - Delai/Spiteri
15:00Kyratzis/Theodorou - Kirkov/Kodat
15:00Leshem/Noguchi - Balzerani/Forti
15:00Perchicot/Roumane - Jecan/Ignatik
15:00Koussenkova/Lene - Collins/Appleton
15:00Alex Molcan - Pedro Cachin
15:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Tsung-Hua Yang
15:00Tiago Cacao - Viktor Durasovic
15:00Maxime Hamou - Khumoun Sultanov
15:05Cressy/Olivetti - Majchrzak/Huesler
15:05Added/Johnson - Alves/Diaz Acosta
15:15Robert Strombachs - Patrik Niklas-Salminen
15:30Alessandro Giannessi - Gianluca Mager
15:30Federico Gaio - Nicola Kuhn
15:30Dimitrova/Kouzmanov - Breckova/Petruzelova
15:30Vaneva/Mikhaylova - Jelen/Lovric
15:30Yoruk/Ogescu - Gavrila/Simion
16:00Prajnesh Gunneswaran - Tobias Kamke
16:00Steven Diez - Carlos Gomez-Herrera
16:00Koelzer/Halbauer - Crescenzi/Lavino
16:00Dougaz/Mansouri - Zahraj/Steiner
16:00Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
16:00Hubert Hurkacz - Attila Balázs
16:00Lumsden/Sezer - Kazionova/Hatouka
16:00Der Hoek/Schoofs - Tikhonova/Fruhvirtova
16:30Bolsova Zadoinov/Rovira Alier - Bouzas Maneiro/Cortez Llorca
16:30Selekhmeteva/Charaeva - Mazzoni/Mazzoni
16:35Teixido Garcia/Ayala Serra - Kostyuk/Redondo
16:35Vedder/Hoste Ferrer - Carrillo Marin/Payola
17:00Berrettini/Katarina - Gerch/Lopez Villasenor
17:00Thanos/Tsitsipas - Tabur/Furness
17:00Alexander Ritschard - Nuno Borges
17:05Brown/Cerretani - Withrow/Schnur
17:05Wolf/Torpegaard - Gaston/Rinderknech
17:30Jaziri/Kovalik - Arnaboldi/Giustino
17:30Martin/Oliveira - Roca Batalla/Cervantes Huegun
17:30Jesper De Jong - Jonas Forejtek
17:30Aljaz Bedene - Daniel Evans
17:30Novak Djokovic - Filip Krajinović
17:30Savinykh/Yashina - Berberovic/Shinikova
17:30Zaharova/Talbi - Gümüşsoy/Havlickova
19:00Goransson/Zielinski - Doumbia/Reboul
19:00Leopold Zima - Kenneth Raisma
19:00Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego
19:00Aksu/Oz - Christian/Ruse
19:00Baykal/Türkmen - Grammatikopoulou/Jani
19:30Vitaliy Sachko - Dominic Thiem
19:30Tobias Simon - Alexis Gautier
21:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
21:00Rublev/Khachanov - Maheu/Herbert
09:00Frances Tiafoe - Miomir Kecmanovic
09:00John Millman - Fernando Verdasco
09:00Mackenzie Mcdonald - Alexander Bublik
09:00Tommy Paul - Radu Albot
09:00Arevalo/Brkic - Bopanna/Nielsen
09:00Middelkoop/Nys - Mclachlan/Skugor
09:00Yevseyev/Safwat - Vasilevski/Erlich
12:00Bambridge/Sharan - A. Behar/Escobar
12:00Daniell/Oswald - Inglot/Qureshi
12:00Demoliner/Cacic - Arends/Sitak
12:00Gille/Vliegen - Macdonald/Paul
12:00Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Felix Auger Aliassime - Vasek Pospisil
12:00Jason Jung - Daniil Medvedev
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Botic Van De Zandschulp - Benjamin Bonzi
12:00Daniel Masur - Daniel Altmaier
12:00Kamil Majchrzak - Yannick Maden
12:00Maximilian Marterer - Taro Daniel
12:00Oscar Otte - Marc-Andrea Huesler
12:00Sebastian Ofner - Hugo Gaston
12:00Begemann/Pel - Wiskandt/Moeller
12:00Lenz/Maden - Glasspool/Lawson
12:00Martinez/Stebe - Rosenkranz/Fallert
12:00Bernabe Zapata Miralles - Alexandre Muller
12:00Elliot Benchetrit - Pedro Martinez Portero
12:00Joao Domingues - Blaz Rola
12:00Zapata Miralles/Taberner - Raja/Ramanathan
18:00Emilio Nava - Rijthoven
18:00Gianluigi Quinzi - Chun Hsin Tseng
18:00Sebastian Fanselow - Kacper
18:00Viktor Galovic - Genaro Alberto Olivieri