logo
Fox TV HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
19:00Obolon Kyiv - Krystal KhersonCanlı
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)Canlı
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)Canlı
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
18:45CSKA Moskova - Arsenal TulaCanlı
18:45Grazer - Blau-Weiß LinzCanlı
18:45Doxa Katokopias - LimassolCanlı
18:45Balzan - Ħamrun SpartansCanlı
18:45Mioveni - Universitatea ClujCanlı
18:45Radnički Niš - Partizan BelgradeCanlı
18:45Merani Tbilisi - Dila GoriCanlı
18:45Zebbug Rangers - George'sCanlı
18:30Carlos Stein - Academia Deportiva CantolaoCanlı
18:00Bahrain - Busaiteen ClubCanlı
18:00Botev Plovdiv - Botev VratsaCanlı
17:45Al-Faisaly Amman - Al-SareehCanlı
17:45Kuban Krasnodar - Spartak NalchikCanlı
17:30Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports ClubCanlı
17:30Okjetpes - AstanaCanlı
19:45Kharaitiyat - Al-Khor Sports Club
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Alcorcón - Mallorca
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Gleisdorf 09 - Kalsdorf
20:00Bregenz - Lauterach
20:00Seraing United - Kortrijk
20:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Comunicaciones
20:00Ksar - SNIM
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
20:30Horn - Vorwarts Steyr
20:30Amstetten - Juniors
20:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
20:30Atromitos - Panetolikos
20:45Mans - Stade Lavallois
20:45Excelsior - Helmond Sport
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
21:00Brage - Jönköpings Södra
21:00Ljungskile - Sundsvall
21:00Umeå - GAIS
21:00SpVgg Unterhaching - 1860 München
21:00Lommel United - Beerschot
21:00Futebol Clube - Associação Atlética Coruripe
21:00Chacaritas - 9 de Octubre
21:00Trollhättan - Tvååkers
21:00Deportivo Dongu - Cruz Azul Hidalgo
21:00Zamalek - Ismaily
21:00Vålerenga Fotball - Kjelsås Fotball
21:00Alianza Universidad - Universidad San Martín
21:15Juventud de Las Piedras - Cerrito
21:30Mechtersheim - Arminia Ludwigshafen 03
21:30Eupen - Genk
21:30Associação Olímpica de Itabaiana - Vitória da Conquista
21:30Feirense - Mafra
22:00Cercle Brugge - Oostende
22:00Lierse - Royale Union Saint-Gilloise
22:00Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht
22:00Alagoinhas - Villa Nova
22:00Steaua București - Hermannstadt
22:30Stourbridge - Alvechurch
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Evesham United - Melksham
22:30Beaconsfield - Harrow Borough
22:40JAHE - Sahel Mauritania
22:45Hitchin Town - Royston Town
22:45Bracknell Town - Westfields
22:45Milan - Roma
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Gent - Genk
22:45Bishop's Stortford - Albans
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
23:00Ahead Eagles - Breda
23:00Bari - Calcio Catania
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:15San Gwann - Pietà Hotspurs
23:15Birkirkara - Sliema Wanderers
23:15Benfica - Belenenses
23:30Alianza Lima - Ayacucho
23:30Central Español - Rocha
00:00Monagas - Deportivo Táchira
01:00Trafalgar Southstars - Road Jets
01:30Guayaquil City - Orense Sporting Club
01:30Club Guaraní - Cerro Porteño
01:45América - Racing Club de Montevideo
02:00Vila Nova - Ferroviário
02:00Rionegro Aguilas - Deportivo Pereira
02:00Universidad Técnica de Cajamarca - Deportivo Binacional
02:00Paraná Clube - Oeste Futebol Clube
03:00Portuguesa - Gran Valencia
04:00Atlético Bucaramanga - Cúcuta Deportivo
06:00Pachuca - Club Universidad Nacional
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
12:00Şahter Karağandı - Kızıljar
13:00Andijan - Kızılkum Zarafşon
14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
16:00Sampdoria - Salernitana 1919
16:00Arieșul Turda - Hunedoara
16:00Crisul Chisineu-Cris - Gloria Lunca Teuz Cermei
17:00Virtus Entella - Pisa 1909
17:00Bologna 1909 - Reggina Calcio
17:40Al-Sahel Al-Qatif - Draih
18:00Arturo Fernandez Vial - Colchagua Club de Deportes
18:00Deportes Recoleta - General Velasquez
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
19:00Sahab Club - Al-Hussein
19:30Unión San Felipe - San Luis de Quillota
20:00Pordenone Calcio - Monza Brianza 1912
20:30Black Leopards - Baroka
20:30Chippa United - Kaizer Chiefs
20:30Al-Ahli - Nassr
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
20:55Shakhtar Donetsk - Inter (beIN SPORTS HD 2)
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:0007 Vestur - Argja Boltfelag
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Swindon Town - Accrington Stanley
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Newport County - Colchester United
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:00Palestino - Club Deportivo Universidad Católica
22:30Kempston Rovers - Kidlington
22:30Hartley Wintney - Yate Town
22:30Hednesford Town - Bromsgrove
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Neots Town - Biggleswade
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Hayes & Yeading United - Chesham United
22:45Hendon - Farnborough
22:45Poole Town - Gosport Borough
22:45Salisbury City - Weston-super-Mare
22:45Taunton Town - Dorchester Town
22:45Truro City - Wimborne Town
22:45Walton Casuals - Metropolitan Police
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Chippenham Town - Dartford
22:45Hampton & Richmond Borough - Eastbourne Borough
22:45Basildon United - Canvey Island
22:45Brentwood Town - Cambridge City
22:45Bury Town - Felixtowe & Walton
22:45Coggeshall Town - Aveley
22:45Hullbridge Sports - Dereham Town
22:45Maldon & Tiptree - Tilbury
22:45Hornchurch - Haringey Borough
22:45Potters Bar Town - Worthing
22:45Marine - Pickering Town
22:45Marske United - Widnes
22:45Sheffield - Stamford
22:45Tadcaster Albion - Prescot Cables
22:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
22:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
22:45Matlock Town - Nantwich Town
22:45Mickleover Sports - Hyde United
22:45Redcliffe - Whitby Town
22:45South Shields - United of Manchester
22:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
22:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Boston United - Guiseley
22:45Chester - Curzon Ashton
22:45Hereford - Bradford Park Avenue
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
22:45Wrexham - Barnet
22:45Yeovil Town - Sutton United
22:45Athlone Town - Bray Wanderers
22:45Cabinteely - Drogheda United
22:45Cobh Ramblers - Shamrock Rovers
22:45Galway United - University College Dublin
22:45Wexford Gençlers - Longford Town
23:00Atalanta - Ajax (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Salzburg (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Midtjylland (beIN SPORTS HD 3)
23:00Marsilya - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
23:00Monchengladbach - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Porto - Olympiacos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:00Dordrecht - Utrecht
23:15Rampla Juniors - Albion Montevideo
23:30Union Huaral - Juan Aurich
00:00Limón - Grecia
00:00Independiente de Caquenes - Deportes Linares
00:00Deportivo Lara - Atlético Club Mineros de Guayana
01:15Audax Italiano - Club Bolívar
01:15Sport Huancayo - Liverpool Montevideo
01:30Club Atletico Atenas - Villa Española
02:00Montreal Impact - Nashville
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Cuiabá Esporte Clube
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
10:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
14:30Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
15:00Spartak Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Radomiak Radom - Tychy
16:00Nizhniy Novgorod - Orenburg
16:00Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskova
16:00Torino - Lecce
16:00Poli Timisoara - Dunărea Călărași
16:00Gloria Buzău - Csikszereda Miercurea Ciuc
16:00Pandurii Targu - Farul Constanța
16:30Cagliari Calcio - Cremonese
17:00Alania Vladikavkaz - Akron Tolyatti
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
17:00Cittadella - Spezia Calcio
17:00Cosenza Calcio - Monopoli
17:30İrtiş Omsk - Veles Moskova
17:30Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh
18:00Chertanovo Moskova - Chaika Peschanokopskoye
18:00Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krasnodar
18:00Krylia Sovetov - Shinnik Yaroslavl
18:00Benevento Calcio - Empoli
18:00Petrolul Ploiești - Slatina
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
19:00Slaven Belupo - Lokomotiva
19:00Krotone - SPAL
19:00Genoa - Catanzaro 1929
19:00Hellas Verona - Unione Venezia
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Fiorentina - Calcio Padova
20:00Parma - Delfino Pescara 1936
20:00Udinese Calcio - Vicenza Calcio
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:30Lamontville Golden Arrows - SuperSport United
20:30Mamelodi Sundowns - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
20:30Maritzburg United - Cape Town City
20:30Orlando Pirates - Stellenbosch
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:00Shamrock Rovers - Derry City
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Preston North - Millwall
22:00Santos - Ceará Sporting Club
22:45Cray Wanderers - Merstham
22:45Fylde - Kettering Town
22:45Finn Harps - Patrick's Athletic
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Sevilla - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Manchester United - Leipzig (beIN SPORTS HD 3)
23:00Juventus - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00Club Brugge - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
23:00B.Dortmund - Zenit (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:30Real Oviedo - Logroñés
00:45Sporting Lisbon - Vicente
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
01:45Once Caldas - Envigado Fútbol Club
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Clube Atlético Paranaense - Flamengo Regatas
03:30Sport Club Corinthians Paulista - América Futebol Clube Minas Gerais
03:30Dallas - Inter Miami
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
10:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
19:00Arka Gdynia - Korona Kielce
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Lakers - SonicsCanlı
19:00Pieno žvaigždės - Jonavos Sintek-JonavaCanlı
18:00Avtodor - KhimkiCanlı
19:15Kings - Suns
19:30Arkadia Traiskirchen Lions - Xion Dukes Klosterneuburg
19:30Graz UBSC - Allianz Swans
19:30Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners
19:30Raiffeisen Wels - Hallmann Vienna
19:30Bulls Kapfenberg - Polten
19:35Start Lublin - Śląsk Wrocław
19:45Sonics - Kings
19:50Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil
20:00Primorska Koper - Zadar
20:00Nord - Posojilnica Bank Celovec
20:00Balkan Botevgrad - Beroe Stara Zagora
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Prometey - Cherkassky Mavpy
20:15Lakers - Suns
20:45Suns - Sonics
21:00Svendborg Rabbits - Horsens Basketball Club
21:00Trefl Sopot - Polski Cukier SIDEn Toruń
21:00Bizoni - Chameleon
21:15Alligators - Salzburg
21:15Lakers - Kings
21:40Condores Cundinamarca - Tigrillos de Antioquia
21:50Leningrad - Chameleon
22:00Zlatorog Laško - Helios Domžale
22:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
22:30Crailsheim Merlins - Bayern Munich
22:40Bizoni - Leningrad
23:00Krka - Cibona
23:00Levallois Metropolitans - Limoges
03:15Urupan de Pando - Olvivol Mundial
03:40Caribbean Storm Cimarrones - Sabios de Manizales
11:00Alaska Aces - Terrafirma Dyip
13:00Busan KT Sonicboom - Incheon ET Land Elephants
13:45Rain or Shine Elasto Painters - Barangay Ginebra San Miguel
19:15Prienai - Žalgiris
19:30Nevėžis - Zanavykas Sakiai
19:30Neptunas - Šiauliai
20:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:00Nanterre - Bursaspor
20:00Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Rytas Vilnius - Peristeri
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem
22:00Evreux Basket - Paris
22:00Poitiers 86 - Hermine Nantes Atlantique
22:00Antwerp Giants - Virtus Granarolo Bologna
22:00MoraBanc Andorra - Panevezys Lietkabelis
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Brose Bamberg
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
20:00Zenit Saint-Petersburg - Panathinaikos
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
22:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
19:00Oleg Vlasiuk - Ivan FedotovCanlı
19:10Gael Monfils - Pablo Carreno Busta
19:30Alycia Parks - Gabriela
19:30Catherine Harrison - Kyoka Okamura
19:30Maria Camila Osorio Serrano - Zhu
20:00Andrey Rublev - Norbert Gombos
20:30Marray/Skupski - Novak/Thiem
21:00Roman Gumenyuk - Edward Riman
21:00Mikhail Malakhovich - Piotr Paliukhovich
21:00Charlotte Chavatipon - Conny Perrin
21:00Lara Arruabarrena Vecino - Jamie Loeb
21:00Mayo Hibi - Katarzyna Piter
21:00Jurij Rodionov - Denis Shapovalov
21:00Gest - Ruslan Lavrentiev
22:30Chloe Henderson - Harmony
22:30Clara Tauson - Maria Mateas
22:30Emma Navarro - Gabriela Talaba
22:30Renata Zarazua - Naomi Broady
22:30Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
23:00Anton Bondarik - Daniil Budov
23:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
23:59Anney Laska - Nikita Starkou
01:00Hursan - Piotr Paliukhovich
01:00Angelina Paluyanchyk - Elizaveta Artemenko
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
03:00Mark Pashukevich - Igor Yanushkevich
04:00Semen Sharlay - Aleksander Vasilevski
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
05:00Hanna Sokal - Veranika Pryts
09:00Federico Delbonis - Mikhail Kukushkin
09:00Mackenzie Mcdonald - Alexander Bublik
09:00Tennys Sandgren - Jiri Vesely
09:00Golubev/Nedovesov - Purcell/Saville
10:30Lloyd Harris - Egor Gerasimov
11:30Isabella Shinikova - Pemra Özgen
12:00Arevalo/Brkic - Bopanna/Nielsen
12:00Bambridge/Sharan - A. Behar/Escobar
12:00Daniell/Oswald - Inglot/Qureshi
12:00Demoliner/Cacic - Arends/Sitak
12:00Gille/Vliegen - Macdonald/Paul
12:00Middelkoop/Nys - Mclachlan/Skugor
12:00Yevseyev/Safwat - Vasilevski/Erlich
12:00Jason Jung - Daniil Medvedev
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Rublev/Khachanov - Maheu/Herbert
12:00Borna Gojo - Pavel Kotov
12:00Botic Van De Zandschulp - Benjamin Bonzi
12:00Daniel Masur - Daniel Altmaier
12:00Filip Horansky - Cedrik-Marcel Stebe
12:00Jeffrey John Wolf - Matthias Bachinger
12:00Oscar Otte - Marc-Andrea Huesler
12:00Prajnesh Gunneswaran - Tobias Kamke
12:00Stefano Napolitano - Roman Safiullin
12:00Begemann/Pel - Wiskandt/Moeller
12:00Brown/Cerretani - Withrow/Schnur
12:00Cressy/Olivetti - Majchrzak/Huesler
12:00Goransson/Zielinski - Doumbia/Reboul
12:00Lenz/Maden - Glasspool/Lawson
12:00Martinez/Stebe - Rosenkranz/Fallert
12:00Wolf/Torpegaard - Gaston/Rinderknech
12:00Alessandro Giannessi - Gianluca Mager
12:00Federico Gaio - Nicola Kuhn
12:00Steven Diez - Carlos Gomez-Herrera
12:00Jaziri/Kovalik - Arnaboldi/Giustino
12:00Martin/Oliveira - Roca Batalla/Cervantes Huegun
13:00Kaia Kanepi - Guerrero Alvarez
13:00Réka-Luca Jani - Cagla Buyukakcay
13:05Daniel Elahi Galan Riveros - Andrea Pellegrino
13:05Federico Coria - Carlos Gimeno Valero
13:05Jaume Antoni Munar Clar - Riccardo Bonadio
14:30Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Giustino
14:30Carlos Taberner - Ramkumar Ramanathan
15:05Martin/Farah - Koolhof/Mektic
16:00Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
16:00Hubert Hurkacz - Attila Balázs
17:30Aljaz Bedene - Daniel Evans
17:30Novak Djokovic - Filip Krajinović
19:30Nishikori - Dominic Thiem
20:00Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego
21:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Felix Auger Aliassime - Vasek Pospisil
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff