logo
Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
Retrobet TV ile Canlı maç izle
07:45Daegu - Pohang SteelersCanlı
07:45Gwangju - Sangju Sangmu PhoenixCanlı
07:45Sagan Tosu - Shonan BellmareCanlı
07:45Avispa Fukuoka - United Ichihara ChibaCanlı
07:45Tokushima Vortis - Albirex NiigataCanlı
07:45Baykonur Kızılorda - MakhtaaralCanlı
07:45Kayrat Akademia - JetısuCanlı
07:15Bucheon FC 1995 - GyeongnamCanlı
06:45Yokogawa Musashino - IwakiCanlı
05:30Phoenix Rising - Paso LocomotiveCanlı
08:00Lions - Triangle
09:00Sagamihara - Roasso Kumamoto
09:00Giravanz Kitakyushu - Matsumoto Yamaga
09:00Júbilo Iwata - Thespakusatsu Gunma
09:00Renofa Yamaguchi - Mito HollyHock
10:00Chengdu Better City - Taizhou Yuanda
10:00Ansan Greeners - Seoul E-Land
10:00Ehime - Tochigi
10:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk Hyundai Motors
11:00Brisbane Olympic United - Sunshine Coast Wanderers
11:00Tayvan Power Company - Taichung Futuro
11:00Ekibastuzets - Aktöbe
11:00Cong An Nhan - Dong Nai
11:00Dinh - Binh Thuan
11:00Chi Minh City - Vinh Long
11:30Stallion Laguna - Kaya
11:30Dinh - Nang
11:30Tien Giang - Trieu Minh
11:30TTBD Phu Dong - Dong
11:30TDCS Dong Thap - Huda Hue
11:30Mang Fico Tay Ninh - FC
11:30XSKT Can Tho - Đồng Tâm Long An
11:45Mahasarakham United - Chaiyaphum United
11:45Muangkan United - Thawi Watthana Samut Sakhon
11:45Prime Bangkok - North Bangkok Üniversitesi
11:45Rayong United - Chanthaburi
12:00Toowong FutbolClub - Centenary Stormers
12:00Akademiya Ontustık - Akzhayik
12:00Bolat - Atırau
12:00Bangkok - Nonthaburi
12:00Chamchuri United - Grakcu Sai Mai United
12:00Chiang Rai City - Lamphun Warrior
12:00Hin City - Singha GB Kanchanaburi
12:00Inter Bangkok - Samut Prakan Customs United
12:00Surat Thani - Patong City
12:00Vietnam - Kon
12:15Favoritner - Sport Union Mauer
12:15Fach Donaufeld - Avusturya XIII
12:15Songkla - Nakhon Si United
12:30Klagenfurt - Annabichler
12:30Asko Donau Linz - Kornspitz Pregarten
12:30Ryūkyū - Kyoto Sanga
12:30Courts Young Lions - Tanjong Pagar United
12:45Hamburg Eimsbutteler - Hamm United
13:00Sabah Bakü - Sumqayit
13:00Neman Grodno - Slavia-Mozyr
13:00Minsk - Dynamo II Brest
13:00Shaanxi Athletic - Jiangxi Liansheng
13:00Gaj Mace - Ponikve
13:00Trnje - Mladost Petrinja
13:00Moratalaz - Pozuelo de Alarcón
13:00Ferencvárosi - Erzsebeti SMTC
13:00Fehervar - Lipot
13:00Újpest FC - Hodmezovasarhelyi
13:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wikielec
13:00Legia Warsaw - Broń Radom
13:00Pogoń Szczecin - Radunia Stezyca
13:00Rostov-on-Don - Legion-Dinamo
13:00Znamya Truda - Dolgoprudny
13:00Leningradets - Zenit Saint Petersburg
13:00Kolomna - Tver
13:00Zenit-Izhevsk - Volna Kovernino
13:00Marines Eureka - Bankhai United
13:00Rajpracha - Pathumthani Üniversitesi
13:00Hoang Anh Gia Lai - Sai
13:00Dinh - Vicem Hai Phong
13:00Quang Nam - Nang
13:00Thanh Hoa - Song Lam Nghe An
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30CSKA Sofia 1948 - Slavia Sofia
13:30Osasuna - Tudelano
13:30Club Portekizete - Amorebieta
13:30Atlético de Pinto - Mostoles
13:30Real Aranjuez - Carabanchel
13:30Villaverde San Andres - Leganés
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
13:30Ankaraspor A.Ş. - Balıkesirspor
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:45Siete Villas - Atlético Albericia
13:45Villajoyosa - Crevillente Deportivo
14:00Lida - Minsk
14:00Paro United - Thimphu City
14:00Elva - Tammeka Tartu
14:00Levadia Tallinn - Vändra Vaprus
14:00Maardu Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve
14:00Tallinna Kalev - Läänemaa JK Haapsalu
14:00Kuressaare - Flora Tallinn
14:00Narva Trans - Levadia Tallinn
14:00Rayo Majadahonda - Atlético Baleares
14:00Talavera - Melilla
14:00Villarrobledo - Socuéllamos
14:00Internacional de Madrid - Atlético Madrid B
14:00Real Madrid C.F. - Getafe CF
14:00Poblense - San Sebastián de los Reyes
14:00Covadonga - Real Oviedo
14:00Celta De Vigo - Racing de Ferrol
14:00Marino de Luanco - Lealtad
14:00Athletic Bilbao - Racing de Santander
14:00Ejea - Haro Deportivo
14:00Prat - Cornellà
14:00Ibiza - Nucía
14:00Valencia CF - Peña Deportiva
14:00Marbella - Marino
14:00Real Balompédica Linense - Tamaraceite
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:00UCAM Murcia - Deportivo Linares
14:00Deportivo de La Coruña - Paiosaco
14:00Castilleja - Gerena
14:00Rota - Cabecense
14:00Córdoba CF - Puente Genil
14:00Coria - Utrera
14:00Estrella Grana El Palmar - Club Deportivo Bullense
14:00Miajadas - Jerez
14:00Olivenza - Azuaga
14:00Fuente De Cantos - Cacereño
14:00Club Atlético Vianés - Calzada
14:00Comillas - Club Deportivo Villegas
14:00Albacete Balompié - Club Almagro
14:00Rinconeda Polanco - Bezana
14:00Castelldefels - Valls
14:00Europa - Vilafranca
14:00Esport Club Granollers - Cerdanyola del Vallès
14:00San Cristobal - Montañesa
14:00Recambios Colon - Vilamarxant
14:00Mostoles - Alamo
14:00Santa - Alcalá
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Atletico Astorga
14:00Real Burgos - Colegios Diocesanos
14:00Alhaurín de la Torre - Alhaurino
14:00Palo - Estepona
14:00Juventud Torremolinos - Vélez
14:00Phnom Penh Crown - Boeung
14:00Svay Rieng - Naga World
14:00Kyran - Altay
14:00Lietava - Dziugas Telsiai
14:00Hegelmann Litauen - Dainava Alytus
14:00Śląsk Wrocław - Sokol Ostroda
14:00Salgueiros - Camara de Lobos
14:00Vila Real - Marítimo
14:00Mahaçkale - Anzhi Makhachkala
14:00Tuapse - Biolog-Novokubansk Progress
14:00KAMAZ Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk
14:00AŠK Bravo Publikum - Aluminij
14:00Polisi Tanzania - Biashara United Mara
14:00Nakhon Ratchasima United - Khonkaen Mordindang
14:00Chiangmai United - Samut Sakhon
14:00Nakhon Pathom United - Siam Navy
14:00Sukhothai - Bangkok Glass
14:00Trat - Buriram United
14:00Hong Linh Ha Tinh - Viettel
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:15Tripoli - Al Nejmeh
14:15Varzim - Estoril Praia
14:30Cagliari Calcio - Krotone
14:30Dynamic - Rukinzo
14:30Xerez - Conil
14:30Olbia Calcio - Pro Vercelli 1892
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:35Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou Renhe
14:40Puszcza Niepołomice - Nieciecza
15:00Lens - Nantes
15:00Inhulets Petrove - Mariupol
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Saarbrucken - Verl
15:00Zirə - Karabağ
15:00Energetik-BGU - Shakhtyor Soligorsk
15:00Fremad Amager - Silkeborg
15:00Akademisk Boldklub - 2000
15:00Avarta - Slagelse B&I
15:00Næstved - Tårnby
15:00Van - Ararat - Ermenistan
15:00MiPK - Kultsu
15:00Oulun Luistinseura - Hercules Oulu
15:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - Vaajakoski
15:00Bijelo Brdo - Osijek
15:00Leeds United - Norwich City
15:00Las Palmas - Atlético Sanluqueño
15:00Atletico Tacoronte - Tenerife Sur Ibarra
15:00Atlético Victoria - Vera
15:00Nykopings - Sollentuna
15:00Ventspils - Liepāja
15:00Tirsense - Fafe
15:00Dynamo II Moskova - Zvezda Saint Petersburg
15:00Zvezda Perm - Nosta Novotroitsk
15:00KhonKaen - Kasetsart Üniversitesi
15:00Nong Bua Pitchaya - Chai
15:00Chonburi - Chiangrai United
15:00Police Tero - Muangthong United
15:00Çatalca Spor - Cizrespor
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
15:30Lichtenberg 47 - Lokomotive Leipzig
15:30Meuselwitz - Union Furstenwalde
15:30Ludwigsfelder - Carl Zeiss Jena
15:30Arsenal Tivat - Mornar
15:30Jedinstvo Bijelo Polje - Ibar Rozaje
15:30Kom Podgorica - Bokelj
15:30Grbalj - Berane
15:30Igalo 1929 - Drezga
15:30Alki Oroklinis - Digenis Ypsonas
15:30Prishtina - Gjilani
15:30DEAC - Aqvital Csakvar
15:30Dorogi - Siófok
15:30Soroksár - Szolnoki MÁV
15:30Balatonfuredi - Puskás Akadémia
15:30Bicskei - Papai Perutz
15:30Előre - Veszprém
15:30Budapesti - Kisvarda
15:30Dabas - Iváncsa
15:30Egri - Gyongyosi
15:30Mosonmagyarovari - Sopron
15:30Nagykanizsa - THSE Szabadkikoto
15:30Taksony - Korosladany
15:30Inter Cherkessk - Chernomorets Novorossiysk
15:30Dinamo Vranje - Dubocica
15:30Radnički 1923 - Zemun
15:30radnicki Pirot - Kolubara Lazarevac
15:30Kabel Novi - Loznica
15:30Zarkovo - Borac Čačak
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Fylde - Altrincham
16:00Bayern Munich - Waldhof Mannheim
16:00Pirmasens - Freiburg
16:00Rot-Weiss Koblenz - Frankfurt
16:00Havelse - Hannover
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Niendorfer - Paloma Hamburg
16:00Rugenbergen - Bramfelder
16:00Buchholz 08 - Süderelbe
16:00Eintracht Northeim - Germania Egestorf
16:00Hansa Rostock - Brandenburger Sud 05
16:00Torgelower SV Greif - Stern 1900
16:00Hertha 06 - Staaken
16:00Stendal - Blau-Weiss 90 Berlin
16:00Tasmania Berlin - Rostocker
16:00Neustrelitz - Hertha 03 Zehlendorf
16:00Eckernförder - Altenholz
16:00Brigittenau - First Vienna
16:00Orsha - Arsenal Dzerzhinsk
16:00Araçatuba - Andradina
16:00Guarulhos - Amparo Athletico Club
16:00Vocem Vila Operária Clube Esporte Mariano - Osvaldo Cruz
16:00Hvidovre - Viborg
16:00Nomme Kalju - Paide Linnameeskond
16:00Dinamo Zagreb - Junak Sinj
16:00Kutjevo - Vukovar '91
16:00Luleå - Karlstad
16:00Lindome - Landskrona BoIS
16:00Trepca 89 - Ballkani
16:00Fredrikstad - Brattvåg
16:00Sokol Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
16:00Polonia Środa Wielkopolska - Swit Skolwin
16:00Wiazownica - GPTS Avia Świdnik
16:00Petrolul Ploiești - U Craiova 1948
16:00Druzhba Maykop - Krasnodar
16:00Murom - Luki-Energy Velikiye Luki
16:00Bačka Palanka - Inđija
16:00Novi Pazar - FK
16:00Zlatibor - Vojvodina
16:00Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana
16:00Kalaâ Sport - Metouia
16:00Zitouna Chommakh - Menzel Nour
16:00Adanaspor - Tuzlaspor
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
16:30Rostov - Khimki
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Eskilstuna - Dalkurd
16:30Akropolis - Norrby
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Wurzburger - Sand
16:30Ledenitzen - Sirnitz
16:30GOŠK Gabela - Gorazde
16:30TOSK Tesanj - Rudar Kakanj
16:30Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka
16:30Stellenbosch - Moroka Swallows
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Galaxy
16:30Mezzolara - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Mestre - Este
16:30Caldiero Terme - APDC Chions
16:30Citta di Messina - Messina
16:30Cittanovese - Licata 1931
16:30Brindisi - Fidelis Andria
16:30Forlì - Sammaurese
16:30Franciacorta - Scanzorosciate
16:30Luparense - Delta Porto Tolle
16:30Paterno Calcio - Santa Maria Cilento
16:30Sinalunghese - Cannara
16:30Dattilo 1980 - San Luca
16:30Casateserogoredo - Virtus CiseranoBergamo
16:30Belasica Strumica - Borec
16:30Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Pelister - Struga Trim &
16:30Shkëndija - Rabotnički
16:30Vardar - Renova
16:30Zalaegerszegi - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00KMC - Young Africans
17:00Asteras Tripolis - Crete
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Waterford - Dundalk
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Union Tornesch - Victoria Hamburg
17:001931 Eddersheim - Ginsheim
17:00Fernvald - Baunatal
17:00Zeilsheim - Rot-Weiss Walldorf
17:00Steinbach - Hanau 93
17:00Borussia Freialdenhoven - Vichttal
17:00Breinig - Duren
17:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - Hennef 05
17:00Cronenberger - Duisburg
17:00Monheim - SpVgg 04 Ratingen
17:00Schwarz-Weiß Essen - Kray
17:00SpVg Schonnebeck - Niederwenigern
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
17:00Velbert - Teutonia St. Tonis
17:00Heeslinger - Oldenburg
17:00Gifhorn - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Arminia Hannover - Braunschweig
17:0009 Dortmund - Westfalia Herne
17:00Hammer SpVg - Preussen Munster
17:00Paderborn 07 - Eintracht Rheine
17:00Sportfreunde Siegen - Finnentrop-Bamenohl
17:00Erndtebrück - SpVgg Vreden 1921
17:00Haltern - Gütersloh 2000
17:00Rukh Brest - Isloch
17:00Bujumbura - Aigle Noir
17:00Vaasan Palloseura - Gnistan
17:00Šibenik - Dinamo Zagreb
17:00Inter Zapresic - Croatia Zmijavc
17:00Kamen Ivanbegovina - Neretvanac Opuzen
17:00Alma Juventus Fano 1906 - Mantova
17:00FeralpiSalò - Ravenna
17:00Sambenedettese Calcio - Modena
17:00Triestina Calcio - Virtusvecomp Verona
17:00Teramo - Juve Stabia
17:00Cavese - Monopoli
17:00Vibonese Calcio - Viterbese Castrense
17:00Renate - Livorno Calcio
17:00Alessandria Calcio 1912 - Città di Pontedera
17:00Grosseto - AlbinoLeffe
17:00Pistoiese - Pro Sesto
17:00Rudar Pljevlja - Jezero Plav
17:00Anorthosis Famagusta - APOEL
17:00Riga - Daugavpils
17:00Valmieras - Spartaks Jurmala
17:00Hibernians - Lija Athletic
17:00Santa Lucía - Valletta
17:00Lillestrøm - Sandnes
17:00Górnik Łęczna - Miedz Legnica
17:00Forte Taganrog - Kuban Holding
17:00Kazanka - Smolensk
17:15Siegburger SV 04 - Viktoria Glesch Paffendorf
17:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kleve
17:15Nasr - Khor Fakkan
17:30Blau-Weiss Friesdorf - Fortuna Koln
17:30Pesch 1956 - Hürth
17:30SpVg Frechen 20 - Alfter
17:30Düsseldorf West - Velbert
17:30Ahli Doha - Sadd
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:35Al-Sahel Kuwait - Qadsia
18:00Sozopol - Septemvri Sofia
18:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
18:00Skála ÍF - B36 Tórshavn
18:00Chimaltenango - Comunicaciones
18:00Romania Wolves - Bracknell Town
18:00San Rafael - Platges de Calvia
18:00Portmany - Cardassar
18:00Torina - Union Club Cartes
18:00Elche CF Ilicitano - Intercity Alicante
18:00Titograd - Podgorica
18:00Jeunesse Esch - Wiltz 71
18:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Oliveirense - Covilhã
18:00Sanjoanense - Castro Daire
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Amarante - Coimbrões
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Anadia - Joao
18:00Brito - Mondinense
18:00Trofense - Gondomar
18:00Carapinheirense - Sertanense
18:00Canelas 2010 - Lusitania Lourosa
18:00Estrela da Amadora - Clube Oriental de Lisboa
18:00GRAP - Mortágua
18:00Ideal - Real Sport Clube Queluz
18:00Oliveira do Hospital - Condeixa
18:00Aljustrelense - Olhanense
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Vitoria de Sernache
18:00Sport Grupo Sacavenense - Torreense
18:00Sporting Clube de Portekiz - Belenenses SAD
18:00Vianense - Braga
18:00Mačva Šabac - Napredak Kruševac
18:00Proleter Novi - Voždovac
18:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Kolos Kovalevka - Minaj
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Sporting de Gijón - Ponferradina
18:00Young Boys - Luzern
18:00Rangers - Livingston
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:15Alberite - Naxara
18:30KOZAF - des Forces Armees
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Rosas
18:30Club Deportivo As Pontes - Arzua
18:30Sóller - Genova
18:30Valdivia - Extremadura
18:30Atlético Tordesillas - 428189
18:45Waalwijk - Feyenoord
18:45Arda Kardzhali - CSKA Sofia
18:45Calasancio - Logrones
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Akhmat - FC
19:00Nice - Lille
19:00Sarajevo - Krupa na Vrbasu
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Villanovense - Estudiantes de Mérida
19:00Salmantino - Coruxo
19:00Pontevedra - Unionistas de Salamanca
19:00Compostela - Deportivo de La Coruña
19:00Langreo - Real Valladolid
19:00Calahorra - Ebro
19:00Izarra - S. D. Tarazona
19:00Leioa - Real Unión
19:00Logrones - Mutilvera
19:00Gimnàstic de Tarragona - Badalona
19:00Recreativo de Huelva - Algeciras
19:00San Fernando - Cádiz CF
19:00Yeclano Deportivo - Córdoba
19:00Club Rápido de Bouzas - Atios
19:00San Roque de Lepe - Ciudad de Lucena
19:00Manacor - Felanitx
19:00Arroyo - Trujillo
19:00Coria - Moralo
19:00Tropezón - Sociedad Deportiva Barreda Balompié
19:00Igualada - Manresa
19:00Santfeliuenc - Pobla de Mafumet
19:00Sant Andreu - Sants
19:00Novelda - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Jove Español San Vicente
19:00Sylla - Paterna
19:00Cristo Atletico - Penaranda
19:00Värnamo - Oskarshamns
19:00Iskra Danilovgrad - Zeta
19:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
19:00Rīgas Futbola skola - Jelgava
19:00Békéscsaba 1912 Előre - Szentlorinc
19:00Ajka - Vasas
19:00Kaposvári Rákóczi - Szeged 2011
19:00Kazincbarcikai - Szombathelyi Haladás
19:00Pécsi - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Kecskeméti - Szegedi Vasutas
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Fehervar
19:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Altay - Giresunspor
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:15Apollon Smyrni - Lamia
19:30Wolverhampton - Newcastle United
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Trelleborgs - Degerfors
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Numancia
19:30Zamora - Guijuelo
19:30Perugia Calcio - Pesaro
19:30Calcio Padova - Südtirol
19:30Imolese Calcio 1919 - Fermana
19:30Matelica - Atletico Arezzo
19:30Avellino 1912 - Casertana
19:30Turris Neapolis 1944 - Paganese Calcio 1926
19:30Ternana Calcio - Foggia Calcio
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Piacenza Calcio 1919
19:30Novara Calcio - Carrarese Calcio
19:30Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Envigado Fútbol Club - Alianza Petrolera
19:30Domžale - Mura 05
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:45Rayyan - Al-Duhail
19:45Viitorul Constanța - Argesul Pitesti
19:50Kazma Sporting Club - Kuwait
19:50Khaitan Sporting Club - Naser Sporting Club
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00America de Quito - Santo Domingo
20:00Suchitepéquez - Coatepecano
20:00Deportivo Carchá - Deportivo Mictlán
20:00Deportivo Xinabajul - Quiche
20:00Puerto San Jose - CSyD Nueva Concepcion
20:00Zacapa Tellioz - Deportivo Mixco
20:00Badajoz - Don Benito
20:00Hercules - Atzeneta
20:00Orihuela - Alcoyano
20:00Real Betis - Real Murcia
20:00Lebrijana - Xerez Deportivo
20:00Antequera - Atlético Malagueño
20:00Torreperogil - Club Deportivo Huétor
20:00Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
20:00Juventud Escazuceña - Cariari Pococí
20:00Consultants Moravia - Barrio Mexico
20:00Zitacuaro - Azores de Hidalgo
20:00Jagiellonia - Pelikan Łowicz
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:45Juventus - Hellas Verona
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Lyon - Monaco
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Milan - Roma
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:15Benfica - Belenenses
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Dallas - Inter Miami
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
08:00Takamatsu Five Arrows - Ibaraki RobotsCanlı
08:00Yamagata Wyverns - Bambitious NaraCanlı
07:55Nets - CelticsCanlı
06:00Shandong Heroes - Foshan Long LionsCanlı
06:00TianJin Steel - Jilin Northeast TigersCanlı
06:00Tigrillos de Antioquia - Caribbean Storm CimarronesCanlı
08:00Hiroshima Dragonflies - SAN-EN NeoPhoenix
08:00Kyoto Hannaryz - Niigata Albirex
08:00Levanga Hokkaido - Shiga Lakestars
08:00Shinshu Brave Warriors Nagano - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
08:00Nishinomiya Storks - Fukushima Firebonds
09:00Goyang Orions - Incheon ET Land Elephants
09:00Wonju Dongbu Promy - Egis
09:00Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers
09:05Osaka Evessa - Toyota Alvark Tokyo
09:05Utsunomiya Brex - Hitachi SunRockers
10:05Chiba Jets - Mitsubishi Diamond Dolphins
10:30Zhejiang Lions - Shenzhen Aviators
11:00Rain or Shine Elasto Painters - Blackwater Elite
11:00Anyang - Changwon LG Sakers
11:00Seoul SK Knights - Busan KT Sonicboom
13:00UNICS - Enisey
13:00Fenerbahçe - Socar Petkimspor
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
13:45Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia Hotshots
14:00Mega Bemax - Crvena zvezda
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:00Guangdong Southern Tigers - Fujian Quanzhou Bank
15:00Jiangsu Dragons - Liaoning Dinosaurs
15:15Galatasaray Medical Park - Royal Halı Gaziantep
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:00Ratiopharm - S.Oliver
17:00Rasta Vechta - Fraport Skyliners Frankfurt
17:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
17:30Ormanspor - Fethiye Belediye
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:30Tromsø Storm - Asker Aliens
19:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Olimpia Milano
19:00Ammerud Basket - Baerum
19:30Reyer Venezia Mestre - Banco di Sardegna Sassari
20:00Virtus Acea Roma - Consultinvest VL Libertas Pesaro
20:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
21:00De' Longhi Treviso Basket - Pallacanestro Cantù
21:30Pallacanestro Trieste - Enel Basket Brindisi
22:00Basket Zielona Góra - Lokomotiv Kuban
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
22:30Brose Bamberg - Riesen Ludwigsburg
22:30Giessen 46 - Goettingen
22:45Dolomiti Energia Trentino - Guerino Vanoli Basket
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
08:00Timofey Petrov - Dmitry OrlovCanlı
08:00Dmitry Krupsky - Alexander PavrozCanlı
08:00Vladimir Pilipenko - Vladislav PsuykoCanlı
07:30Alexey Dubinin - Radimir LutkovskiiCanlı
07:23Aleksander Vasilevski - Alexandr ZhevnyakCanlı
07:18Sergey Novikov - Alexandre PonomarevCanlı
07:10Artem Avsievich - Daniil IschenkoCanlı
06:42Aleksandr Kuzmichev - Egor PlaksinCanlı
06:15Sviatoslav Lutkovskii - Nikolay ShirokovCanlı
09:00Alexei Popyrin - Denis Istomin
09:00Ernests Gulbis - Aslan Karatsev
10:05Gijs Brouwer - Vladyslav Orlov
10:30Denis Yevseyev - Marc Polmans
11:00Aleksandr Nedovesov - Damir Dzumhur
11:00Katie Boulter - Joanna Garland
11:30Thiago Agustin Tirante - Wojciech Marek
11:30Sina Herrmann - Barbara Gatica
12:00Viktor Troicki - Evgeny Donskoy
12:00Yuichi Sugita - Mohamed Safwat
12:30Inigo Cervantes Huegun - Andrea Pellegrino
13:30Emil Ruusuvuori - Purcell
13:30Yannick Hanfmann - Liam Broady
13:30Ilya Ivashka - Martin Klizan
14:00Marvin Moeller - Pavel Kotov
14:00Pedja Krstin - Andrea Arnaboldi
15:05Lorenzo Sonego - Aljaz Bedene
15:05Vitaliy Sachko - Norbert Gombos
15:30Hugo Gaston - Matthias Bachinger
15:30Illya Marchenko - Tobias Kamke
15:30Javier Barranco Cosano - Kopriva
16:00Alex De Minaur - Humbert
16:00Marc-Andrea Huesler - Botic Van De Zandschulp
16:00Malek Jaziri - Riccardo Bonadio
16:00Bopanna/Middelkoop - Venus/Peers
16:30Victoria Azarenka - Aryna Sabalenka
16:30Bruno Soares - Attila Balázs
16:30Jason Jung - Vasek Pospisil
17:00Carlos Gimeno Valero - Andrey Kuznetsov
17:00Ludmilla Samsonova - Oceane Dodin
18:30Mertens/Sabalenka - Dabrowski/Stefani
18:35Krawietz/Mies - Klaasen/Mclachlan
19:00Walkow/Drzewiecki - Sabanov/Sabanov
20:00Marta Kostyuk - Catherine Cartan Bellis