logo
beIN SPORTS HD 1
Retrobet TV ile Canlı maç izle
12:00Şahter Karağandı - KızıljarCanlı
11:56Energetik Minsk - Komanda MinskCanlı
11:50Gladiators - SpartansCanlı
11:30URFU Ekaterinburg - BFUCanlı
10:15Guangzhou R&F - Henan JianyeCanlı
12:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
12:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
12:30Brisbane Olympic United - Sunshine Coast Wanderers
12:30Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:30Moreton Bay United - Gold Coast United
13:00Sioni Bolnisi - Gagra
13:00Samgurali Tskhaltubo - WIT Gürcistan Tiflis
13:00Andijan - Kızılkum Zarafşon
14:00Druk Stars - Ugyen Academy
14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
15:00Hobro IK - Fodbold
16:00Sampdoria - Salernitana 1919
16:00Arieșul Turda - Hunedoara
16:00Crisul Chisineu-Cris - Gloria Lunca Teuz Cermei
17:00Virtus Entella - Pisa 1909
17:00Bologna 1909 - Reggina Calcio
17:40Al-Sahel Al-Qatif - Draih
17:50Al-Kawkab - Feiha
18:00Arturo Fernandez Vial - Colchagua Club de Deportes
18:00Deportes Recoleta - General Velasquez
18:00Sahab Club - Al-Hussein
18:20Ohud Medina - Hajer Club
18:30Litex Lovech - Kariana Erden
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
19:15Armée - Kiffa
19:30Unión San Felipe - San Luis de Quillota
20:00Pordenone Calcio - Monza Brianza 1912
20:00Nouakchott King's - Garde Nationale
20:30Black Leopards - Baroka
20:30Chippa United - Kaizer Chiefs
20:30Al-Ahli - Nassr
20:45Star Penzing - Schwechat
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
20:55Shakhtar Donetsk - Inter (beIN SPORTS HD 2)
21:00Rein - Gleinstatten
21:00Fehring - Feldbach
21:00Stripfing Weiden - Wiener Neustadt
21:00Guarany de Sobral - America Natal
21:00Barcelona Esportivo Capela - Brasil
21:00Matonense - Associação Atlética Francana
21:00Maua - Mauaense
21:00Sociedade Esportiva Itapirense - Brasilis
21:00Suzano - Mogi Das Cruzes
21:00De Novembro - Inter de Bebedouro
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:30Ilztal - Waldbach
21:30Pölten - Retz
21:30Margaretner - Hellas Kagran
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:0007 Vestur - Argja Boltfelag
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Newport County - Colchester United
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:00Wrexham - Barnet
22:30Cinderford Town - Winchester City FutbolClub
22:30Kempston Rovers - Kidlington
22:30Sholing - Frome Town
22:30Hartley Wintney - Yate Town
22:30Hednesford Town - Bromsgrove
22:30Maldon & Tiptree - Tilbury
22:40Trarza - Police
22:45Neots Town - Biggleswade
22:45Hayes & Yeading United - Chesham United
22:45Hendon - Farnborough
22:45Poole Town - Gosport Borough
22:45Salisbury City - Weston-super-Mare
22:45Taunton Town - Dorchester Town
22:45Truro City - Wimborne Town
22:45Walton Casuals - Metropolitan Police
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Chippenham Town - Dartford
22:45Hampton & Richmond Borough - Eastbourne Borough
22:45Basildon United - Canvey Island
22:45Brentwood Town - Cambridge City
22:45Bury Town - Felixtowe & Walton
22:45Coggeshall Town - Aveley
22:45Histon - Romford
22:45Hullbridge Sports - Dereham Town
22:45Hornchurch - Haringey Borough
22:45Potters Bar Town - Worthing
22:45Marine - Pickering Town
22:45Marske United - Widnes
22:45Sheffield - Stamford
22:45Tadcaster Albion - Prescot Cables
22:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
22:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
22:45Mickleover Sports - Hyde United
22:45Redcliffe - Whitby Town
22:45South Shields - United of Manchester
22:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
22:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Boston United - Guiseley
22:45Chester - Curzon Ashton
22:45Hereford - Bradford Park Avenue
22:45Athlone Town - Bray Wanderers
22:45Cabinteely - Drogheda United
22:45Cobh Ramblers - Shamrock Rovers
22:45Galway United - University College Dublin
22:45Wexford Gençlers - Longford Town
22:45Kelty Hearts - Vale of Leithen
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
22:45Yeovil Town - Sutton United
23:00Dordrecht - Utrecht
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:00Atalanta - Ajax (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Salzburg (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Midtjylland (beIN SPORTS HD 3)
23:00Marsilya - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
23:00Monchengladbach - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Porto - Olympiacos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:15Rampla Juniors - Albion Montevideo
23:30Union Huaral - Juan Aurich
00:00Limón - Grecia
00:00Independiente de Caquenes - Deportes Linares
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Maceio
01:15Audax Italiano - Club Bolívar
01:15Sport Huancayo - Liverpool Montevideo
01:30Club Atletico Atenas - Villa Española
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
02:00Montreal Impact - Nashville
03:00Deportivo Lara - Atlético Club Mineros de Guayana
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Cuiabá Esporte Clube
03:30Union La Calera - Deportes Tolima
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
04:05Pumas Tabasco - Alebrijes de Oaxaca
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
06:05Cimarrones de Sonora - Tepatitlan de Morelos
08:00Atırau - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
09:30Jiangxi Liansheng - Heilongjiang Lava
10:00Kunshan - Chengdu Better City
10:00Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng
10:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
11:00Makhtaaral - Kyran
12:00Akzhayik - Bolat
12:00Jetısu - Akademiya Ontustık
13:00Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
14:00Ankara Demirspor - Manisa
14:00Ergene Velimeşe Spor - Çorum Belediyespor
14:00Erzincanspor - Hacettepe
14:00Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Serik Belediyespor
14:00Eyüpspor - Pendikspor
14:00Hekimoğlu Trabzon - Utaş Uşakspor
14:00İnegölspor - Afjet Afyonspor
14:00Kırklarelispor - Kırşehirspor
14:00Konyaspor 1922 - Elazığspor
14:00Niğde Belediyespor - Kocaelispor
14:00Pazarspor - Karacabey Belediyespor
14:00Sakaryaspor - Sivas Belediye Spor
14:00Tarsus İdman Yurdu - Mamak
14:00Turgutluspor - Kardemir Karabükspor
14:00Bayrampaşa - Düzcespor
14:00Muğlaspor - Bergama Belediyespor
14:00Altay - Ekibastuzets
14:30Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
14:35Pekin Spor Üniversitesi - Xinjiang Tianshan Leopard
14:35Taizhou Yuanda - Changchun Yatai
15:00Kahramanmaraşspor - Zonguldak Kömürspor
15:00Radomiak Radom - Tychy
15:00Spartak Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
15:30Tatabánya - Veszprém
16:00Cibalia - Hajduk Split
16:00Torino - Lecce
16:00Grorud - Åsane Fotball
16:00Poli Timisoara - Dunărea Călărași
16:00Gloria Buzău - Csikszereda Miercurea Ciuc
16:00Pandurii Targu - Farul Constanța
16:00Nizhniy Novgorod - Orenburg
16:00Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskova
16:30Cagliari Calcio - Cremonese
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
17:00Cittadella - Spezia Calcio
17:00Cosenza Calcio - Monopoli
17:00Bisceglie 1913 Don - Cavese
17:00Alania Vladikavkaz - Akron Tolyatti
17:30Tadamun - Salibikhaet
17:30Yarmouk Kuwait - Burgan Sports Club
17:30İrtiş Omsk - Veles Moskova
17:30Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh
17:40Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Bukayriyah
17:50Al-Shoulla Al Kharj - Najran
18:00Vendée Les Herbiers - Colomiers Football
18:00Benevento Calcio - Empoli
18:00Petrolul Ploiești - Slatina
18:00Chertanovo Moskova - Chaika Peschanokopskoye
18:00Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krasnodar
18:00Krylia Sovetov - Shinnik Yaroslavl
19:00Amedspor - Gümüşhanespor
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
19:00Slaven Belupo - Lokomotiva
19:00Krotone - SPAL
19:00Genoa - Catanzaro 1929
19:00Hellas Verona - Unione Venezia
19:30JBK - Kiisto
19:30Le - Nantes
19:45Al-Shabab Ahmadi - Al-Salmiya
20:00Oberachern - Linx
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Havnar Bóltfelag - NSÍ Runavík
20:00Kokkola - Vasa
20:00Bastia-Borgo - Boulogne
20:00Metz - Lusitanos Saint-Maur
20:00Haguenau - Bobigny
20:00Jura Sud Foot - Rumilly Vallieres
20:00Fleury-Mérogis - Voltigeurs de Châteaubriant
20:00Fiorentina - Calcio Padova
20:00Parma - Delfino Pescara 1936
20:00Udinese Calcio - Vicenza Calcio
20:00Oygarden - Toppfotball
20:00Raufoss - Lillestrøm
20:00Sandnes - Strømmen
20:00Sogndal Fotball - Jerv
20:00Tromsø - HamKam
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Backnang - 08 Bissingen
20:30Lamontville Golden Arrows - SuperSport United
20:30Mamelodi Sundowns - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
20:30Maritzburg United - Cape Town City
20:30Orlando Pirates - Stellenbosch
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
21:00SpVgg Vreden 1921 - Meinerzhagen
21:00Víkingur Gøta - KÍ Klaksvík
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:30Borussia Freialdenhoven - Alfter
21:30Monheim - 03 Hilden
21:30Velbert - SpVg Schonnebeck
21:30Engers - Alemannia Waldalgesheim
21:30Frisia - Weiche Flensburg
21:30Westfalia Rhynern - Erndtebrück
21:45Finnentrop-Bamenohl - Haltern
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Santos - Ceará Sporting Club
22:00Stade Briochin - Orléans
22:00Ranheim Fotball - Stjørdals-Blink
22:00Everton de Viña del - Colo-Colo
22:00Preston North - Millwall
22:45Cray Wanderers - Merstham
22:45Fylde - Kettering Town
22:45Finn Harps - Patrick's Athletic
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:00Juventus - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00Sevilla - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Manchester United - Leipzig (beIN SPORTS HD 3)
23:00Club Brugge - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
23:00B.Dortmund - Zenit (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:30Real Oviedo - Logroñés
00:45Sporting Lisbon - Vicente
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
02:00Club Celaya - Venados
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Clube Atlético Paranaense - Flamengo Regatas
03:30Sport Club Corinthians Paulista - América Futebol Clube Minas Gerais
03:30Dallas - Inter Miami
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
04:05Correcaminos - Tapatio
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
06:05Universidad de Guadalajara - Atletico Morelia
10:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Sabadell - Leganés
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Arka Gdynia - Korona Kielce
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Viborg - Helsingør
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Vejle Boldklub - Randers
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Kolding - Hvidovre
22:00Scunthorpe United - Colchester United
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Olympique de Marseille - Lens
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:30Paços de Ferreira - Porto
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
12:12American Eagles - Asian TigersCanlı
12:05Petersburg - KazanCanlı
12:00Pauian Archiland - Tayvan WhiteCanlı
11:45Bars - KaragandaCanlı
11:30Wuhan Dangdai - Guang Xi Wei ZhuangCanlı
11:00Alaska Aces - Terrafirma DyipCanlı
10:30Sichuan Blue Whales - Guangdong Southern TigersCanlı
13:00Busan KT Sonicboom - Incheon ET Land Elephants
13:45Rain or Shine Elasto Painters - Barangay Ginebra San Miguel
14:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos
14:35Fujian Quanzhou Bank - Shanghai Dongfang Sharks
15:00Saigon Heat - Thang Long Warriors
15:00Zhejiang Lions - Zhejiang Golden Bulls
19:15Prienai - Žalgiris
19:30Nevėžis - Zanavykas Sakiai
19:30Neptunas-Akvaservis - Šiauliai
20:00Nanterre - Bursaspor
20:00Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
20:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:30Rytas Vilnius - Peristeri
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Maritime Boulogne - Kaysersberg Ammerschwihr
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Antwerp Giants - Virtus Granarolo Bologna
22:00MoraBanc Andorra - Panevezys Lietkabelis
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka
22:00Bordeaux - Toulouse
22:00Mulhouse Basket - USAP
22:00Stade de Vanves - Union Tarber Lourdes
22:00Evreux Basket - Paris
22:00Poitiers 86 - Hermine Nantes Atlantique
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Brose Bamberg
22:30Besancon Avenir Comtois - Caen Basket Calvados
22:30Vicenza 2012 - Unione Padova
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
22:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
19:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
20:00Khimki - Crvena zvezda
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
22:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:00Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
12:06Vladislav Dubinsky - Bogdan GlotovCanlı
12:00Pavel Filin - Gennady UrbanovichCanlı
12:00Rajko Smolovic - Danijel MakovicCanlı
11:00Veranika Pryts - Kseniya SavenkavaCanlı
11:00Evgeny Itskov - Dmitriy SanchenkoCanlı
11:00Taras Borshchenko - Alexander BrazhniyCanlı
10:15Benard Bruno Nkomba - Nikita VolonskiCanlı
09:19Radimir Lutkovskii - Ilgar AkchurinCanlı
12:15Mathieu Perchicot - Matija Pecotic
12:15Noel Saidenova - Viktoriya Kanapatskaya
12:15Arjun Kadhe - Alastair Gray
12:15Daniele Capecchi - Francesco Vilardo
12:15Jose Francisco Vidal Azorín - Ryan Nijboer
12:15Bourcet/Escoffier - Bellier/Ehrat
12:30Gebriela Mihaylova - Nikola Breckova
12:30Gergana Topalova - Martina Gledacheva
12:30Lovric - Oana Gavrila
12:30Anastasia Poplavskaya - Katarina Kuzmova
12:30Valentina Ryser - Sandy Marti
12:30Timur Kiuamov - Yann Marti
12:30Fabrizio Ornago - Robert Quentin
12:30Timofey Skatov - Emil Ruusuvuori
12:30Jaqueline Adina Cristian - Nefisa Berberovic
12:35Ayap/Paz - Zakharov/Orlov
12:40Loic Ratsaratany - Tristan Boyer
13:00Golubev/Nedovesov - Purcell/Saville
13:00Borna Gojo - Pavel Kotov
13:00Jeffrey John Wolf - Matthias Bachinger
13:00Andrea Pellegrino - Daniel Elahi Galan Riveros
13:00Federico Coria - Carlos Gimeno Valero
13:00Riccardo Bonadio - Jaume Antoni Munar Clar
13:00Lucia Bronzetti - Weronika Baszak
13:00Sara Cakarevic - Ingrid Gamarra Martins
13:00Rosina Kurteva - Nuria Brancaccio
13:00Kaia Kanepi - Guerrero Alvarez
13:00Réka-Luca Jani - Cagla Buyukakcay
13:30Alice Rame - Jessica Bouzas Maneiro
13:30Celia Belle Mohr - Julia Payola
13:30Lucia Cortez Llorca - Alina Charaeva
13:30Maria Pages Mere - Claudia Hoste Ferrer
13:30Helene Pellicano - Amandine Cazeaux
13:30Riedi/Steinegger - Droguet/Cazaux
13:30Duje Ajdukovic - Luis Faria
13:30Joao Lucas Reis Da Silva - Goncalo Falcao
13:45Kyrian Jacquet - Elmar Ejupovic
14:00Jacopo Berrettini - Vaclav Safranek
14:00Duerst/Stadler - Duca/Kimmelmann
14:00Koshiishi/Helmi - Adaloglou/Matoula
14:00Colin Sinclair - Taiyo Yamanaka
14:00Lukas Hellum Lilleengen - Guido Ivan Justo
14:00Mathias Zukas - Alberto Orso
14:00Alice Robbe - Eleonora Alvisi
14:00Elena Malygina - Lisa Ponomar
14:00Cristina Dinu - Svenja Ochsner
14:00Sofia Costoulas - Julia Stamatova
14:00Bogdan/Beslagic - Dzalamidze/Koklina
14:00Siskova/Hoedt - Ainitdinova/Kulambayeva
14:00Kumar/Thayne - Asrawy/El Sallaly
14:00Antoine Cornut-Chauvinc - Maxence Broville
14:00Nicolas Barrientos - David Volfson
14:00Andrea Lazaro Garcia - Dejana Radanović
14:05Dzalamidze/Koklina - Bogdan/Beslagic
14:05Ivanova/Sewing - Dema/Gimbrere
14:05Rawat/Stevenson - Deviatiarov/Krutykh
14:05Vivero Gonzalez/Vidal Azorin - Bega/Chrysochos
14:30Filip Horansky - Cedrik-Marcel Stebe
14:30Stefano Napolitano - Roman Safiullin
14:30Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Giustino
14:30Carlos Taberner - Ramkumar Ramanathan
14:30Roberto Carballes Baena - Kopriva
14:30Hanwen - Petros Tsitsipas
14:30Anastasia Zarytska - Viktoria Morvayova
14:30Lina Glushko - Anastasia Kulikova
14:30Glushkova/Zarnoveanu - Karatantcheva/Trencheva
15:00Aslan Karatsev - Andreas Seppi
15:00Martin/Farah - Koolhof/Mektic
15:00Bolton/Popescu - Rusova/Schaeder
15:00Sevcikova/Wildgruber - Delai/Spiteri
15:00Added/Johnson - Alves/Diaz Acosta
15:00Dembek/Dubrivnyy - Marozsan/Piros
15:00Kyratzis/Theodorou - Kirkov/Kodat
15:00Leshem/Noguchi - Balzerani/Forti
15:00Perchicot/Roumane - Jecan/Ignatik
15:00Koussenkova/Lene - Collins/Appleton
15:00Vilanova/Roshka - Kaul/Scilipoti
15:00Corwin/Chappell - Brouwer/Nijboer
15:00Alex Molcan - Pedro Cachin
15:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Tsung-Hua Yang
15:00Maxime Hamou - Khumoun Sultanov
15:00Tiago Cacao - Viktor Durasovic
15:15Robert Strombachs - Patrik Niklas-Salminen
15:30Alessandro Giannessi - Gianluca Mager
15:30Federico Gaio - Nicola Kuhn
15:30Alexandros Skorilas - Aziz Ouakaa
15:30Sacha Modica - Jack Gibbens
15:30Anna Ureke - Yasmin Mansouri
15:30Sarah Lisa Aubertin - Laetitia Pulchartova
15:30Dimitrova/Kuzmanov - Breckova/Petruzelova
15:30Vaneva/Mikhaylova - Jelen/Lovric
15:30Silich/Tkacheva - Easwaramurthi/Lindh Gallagher
15:30Lamens/Anil - Ipek/Makhamatjonova
15:40Vilardo/Capecchi - Donski/Houkes
16:00Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
16:00Hubert Hurkacz - Attila Balázs
16:00Prajnesh Gunneswaran - Tobias Kamke
16:00Cressy/Olivetti - Majchrzak/Huesler
16:00Steven Diez - Carlos Gomez-Herrera
16:00Koelzer/Halbauer - Crescenzi/Lavino
16:00Gambogi/Losciale - Miyazaki/Hartono
16:00Parres Azcoitia/Jorge - Ambrosio/Cervino Ruiz
16:00Barrena/Marek - Roveri Sidney/Juarez
16:00Dougaz/Mansouri - Zahraj/Steiner
16:00Monzon/Tenti - Thirouin/Echargui
16:00Yoruk/Ogescu - Gavrila/Simion
16:00Robert/Schott - Garcian/De Cuyper
16:30Bolsova Zadoinov/Rovira Alier - Bouzas Maneiro/Cortez Llorca
16:30Selekhmeteva/Charaeva - Mazzoni/Mazzoni
16:35Teixido Garcia/Ayala Serra - Kostyuk/Redondo
16:35Vedder/Hoste Ferrer - Carrillo Marin/Payola
17:00Berrettini/Katarina - Gerch/Lopez Villasenor
17:00Thanos/Tsitsipas - Tabur/Furness
17:00Kudashova/Timofeeva - Fernandez/Fernandez
17:00Arribage/Broville - Jonge/Schonenberg
17:00Alexander Ritschard - Nuno Borges
17:00Lumsden/Sezer - Kazionova/Hatouka
17:00Der Hoek/Schoofs - Tikhonova/Fruhvirtova
17:05Brown/Cerretani - Withrow/Schnur
17:05Pervolarakis/Ferrari - Safranek/Stanek
17:30Aljaz Bedene - Daniel Evans
17:30Novak Djokovic - Filip Krajinović
17:30Wolf/Torpegaard - Gaston/Rinderknech
17:30Jaziri/Kovalik - Arnaboldi/Giustino
17:30Martin/Oliveira - Roca Batalla/Cervantes Huegun
17:30Baszak/Shcherbinina - Gamarra Martins/Dunne
17:30Bereznyak/Fonte - Bronzetti/Visscher
17:30Jesper De Jong - Jonas Forejtek
17:30Gil/Coelho - Leite/Fanselow
18:00Bulgaru/Naya - Laboutkova/Stevens
18:00Lemstra/Strombachs - Ornago/Ejupovic
18:00Emma Navarro - Gabriela Talaba
18:05Clara Tauson - Maria Mateas
18:25Savinykh/Yashina - Berberovic/Shinikova
18:30Zaharova/Talbi - Gümüşsoy/Havlickova
18:35Barrientosc/Dutra Da Silva - Arnaldi/Galovic
19:00Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego
19:00Goransson/Zielinski - Doumbia/Reboul
19:00Adler/Cakarevic - Bandecchi/Salden
19:00Giovine/Moratelli - Glushko/Santos
19:00Leopold Zima - Kenneth Raisma
19:30Tobias Simon - Alexis Gautier
19:30Maria Camila Osorio Serrano - Kyoka Okamura
19:35Vitaliy Sachko - Dominic Thiem
20:00Georgina Garcia-Perez - Alycia Parks
20:00Aksu/Oz - Christian/Ruse
20:00Baykal/Türkmen - Grammatikopoulou/Jani
20:30Sanz-Llaneza Fernandez/Hamaliy - Morvayova/Szabo
21:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
21:00Rublev/Khachanov - Maheu/Herbert
21:30Veronica Cepede Royg - Peyton Stearns
22:30Ankita Raina - Tessah Andrianjafitrimo
00:04Arruabarrena/Errani - Lorenzo/Loeb
01:30Broadus/Collins - Kania/Piter
09:00Federico Delbonis - Mikhail Kukushkin
09:00Frances Tiafoe - Miomir Kecmanovic
09:00John Millman - Fernando Verdasco
09:00Mackenzie Mcdonald - Alexander Bublik
09:00Tommy Paul - Radu Albot
09:00Arevalo/Brkic - Bopanna/Nielsen
09:00Middelkoop/Nys - Mclachlan/Skugor
09:00Yevseyev/Safwat - Vasilevski/Erlich
12:00Bambridge/Sharan - A. Behar/Escobar
12:00Daniell/Oswald - Inglot/Qureshi
12:00Demoliner/Cacic - Arends/Sitak
12:00Gille/Vliegen - Macdonald/Paul
12:00Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Felix Auger Aliassime - Vasek Pospisil
12:00Jason Jung - Daniil Medvedev
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff
12:00Marray/Skupski - Ram/Salisbury
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Lexie Stevens - Vedder
12:00Miriam Bianca Bulgaru - Carlota Martinez Cirez
12:00Oksana Selekhmeteva - Marta Custic
12:00Alessandro Bega - Raphael Collignon
12:00Alexey Zakharov - Dominik Langmajer
12:00Oleksii Krutykh - Sidharth Rawat
12:00Vladyslav Orlov - Habib