logo
beIN SPORTS HD 1
Retrobet TV ile Canlı maç izle
01:15Vitória-BA - Brasil de Pelot |N|Canlı
01:00Phoenix Brest - Region BrestCanlı
01:00Gimnasia La Pla - Patronato de Pa |N|Canlı
00:45Tacuarembó - Juventud de Las PiedrasCanlı
00:30Inter Playa del Carmen - Azores de HidalgoCanlı
00:00Deportivo Sacachispas - MunicipalCanlı
23:45Gran Valencia - CaracasCanlı
23:30Paços Ferreira - FC Porto |N|Canlı
23:15Paços de Ferreira - PortoCanlı
23:15Sporting Cristal - Carlos SteinCanlı
01:15Vitoria Salvador - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Bogotá - Fortaleza Zipaquira
02:00Club Deportivo Plaza Amador - San Francisco
02:00Club Nacional Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
03:00Deportivo Cuenca - Club Deportivo El Nacional
03:00Trafalgar Southstars - Elco Ltd St.Peters
03:00Aragua - Portuguesa
03:15Talleres de Córdoba - Newell's Old Boys
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Paraná Clube
04:00Lone Star Republic - Weatherford
04:00Unión Magdalena - Valledupar
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
05:00Adelaide Comets FC - Adelaide City
05:00Lautoka - Navua
06:00Bua - Nadroga
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:15Olympia Warriors - Town Eagles
06:15Taroona - Hobart United
06:15Tazmanya Üniversitesi - Beachside
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
07:00Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe
07:00Yokohama Sports and Culture Club - Grulla Morioka
07:00Matsue City - Nara Club
07:00Biwako Shiga - Verspah Oita
07:00Yokogawa Musashino - Maruyasu Okazaki
07:30Suwon - Gyeongnam
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
08:00Altay - Aktöbe
08:00Akzhayik - Atırau
08:00Tong - CPC
08:30ACA - SFI
08:30Taipei Play - Mekan: Kaohsiung
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
09:00Nagano Parceiro - Kataller Toyama
09:00Gifu - Sagamihara
09:00Kagoshima United - Imabari
09:30Fulham United - Sturt Lions
09:30Playford City Patriots - White City FutbolClub
09:30South Adelaide Panthers - Adelaide Victory
09:30West Adelaide - Adelaide Vipers
09:30West Torrens Birkalla - Adelaide Hills Hawks
09:30Western Strikers - Seaford Rangers
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:00Grunge Thistle - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:00Taizhou Yuanda - Kunshan
10:00Bucheon FC 1995 - Chungnam Asan
10:30Tianjin Teda - Dalian
10:30Brisbane City - Capalaba FutbolClub
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
11:00Acacia Ridge - Caboolture
11:00North Star - Bayside United
11:00Baykonur Kızılorda - Ekibastuzets
11:00Ural - Lada Dimitrovgrad
11:30Adelaide Blue Eagles - North Eastern MetroStars
11:30Adelaide Comets - Adelaide City
11:30Adelaide Raiders - Croydon Kings
11:30Campbelltown City - Modbury Jets
11:30Para Hills Knights - Cumberland United
11:30South United - Brisbane Wolves
11:30Brisbane Strikers - Peninsula Power FutbolClub
11:45Chaiyaphum United - Nakhon Ratchasima United
11:45Pathumthani Üniversitesi - Assumption United
11:45Royal Thai Fleet - Marines Eureka
11:45Samut Prakan Customs United - Prime Bangkok
11:45Surat Thani City - Satun United
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:00Centenary Stormers - Sent-George Willawong
12:00Gap - Brisbane Knights
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast United
12:00Jetısu - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Tümen - Nosta Novotroitsk
12:00North Bangkok Üniversitesi - Inter Bangkok
12:00Saraburi United - Rajpracha
12:00Udon United - Mahasarakham United
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay United
12:30Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Konyaspor 1922
13:00Çorum Belediyespor - Ankara Demirspor
13:00Elazığspor - Eyüpspor
13:00Hacettepe - Hekimoğlu Trabzon
13:00Karacabey Belediyespor - Sakaryaspor
13:00Kardemir Karabükspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00Kırşehirspor - Belediye Vanspor
13:00Mamak - Kırklarelispor
13:00Manisa - Sancaktepe Belediyespor
13:00Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
13:00Serik Belediyespor - Kastamonuspor
13:00Utaş Uşakspor - Şanlıurfaspor
13:00Zonguldak Kömürspor - Erzincanspor
13:001954 Kelkit Belediyespor - Silivrispor
13:00Erok Spor - Osmaniyespor
13:00Orduspor - Bayrampaşa
13:00Kottmannsdorf - ASCO ATSV Wolfsberg
13:00Gabala - Sabah Bakü
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng
13:00Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
13:00Broń Radom - Huragan Morag
13:00Jutrzenka Giebultow - Lewart AGS Lubartow
13:00Chelyabinsk - Lada-Tolyatti
13:00Chiangrai United - Bangkok Glass
13:00Nang - Thanh Hoa
13:00Song Lam Nghe An - Dinh
13:00Vicem Hai Phong - Quang Nam
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
13:30Palo - Melilla
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:45Septemvri Sofia - Kariana Erden
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:00Kızıljar - Jetısu
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Thimphu City - Transport United
14:00Helios Voru - Keila
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Al-Talaba
14:00Makhtaaral - Arıs
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
14:00Hegelmann Litauen - Šiauliai
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomsko
14:00Covilhã - Porto
14:00Anzhi Makhachkala - Kuban
14:00Biolog-Novokubansk Progress - Mashuk-KMV Pyatigorsk
14:00Kuban Holding - Druzhba Maykop
14:00Orenburg - Zvezda Perm
14:00Tanzania Prisons - Polisi Tanzania
14:00Bankhai United - Kabin United
14:00Nonthaburi United - Grakcu Sai Mai United
14:00Chai - Customs United
14:00Kasetsart Üniversitesi - Ranong
14:00Buriram United - Muangthong United
14:00Rayong - Trat
14:00Asgabat - Sagadam
14:00Energetik Mary - Kopetdag Asgabat
14:00Buildcon - Lusaka Dynamos
14:15Rotenberg - Rothis
14:30Guizhou Zhicheng - Pekin Spor Üniversitesi
14:30Gandzasar - Van
14:30Bangkok United - Port
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:00Uphusen - Blau-Weiss Lohne
15:00Blau-Weiss 90 Berlin - Hansa Rostock
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00EPS - PK-35 Helsinki
15:00Jazz - Tampereen Pallo-Veikot
15:00Kiffen 08 - Nurmijärven Jalkapalloseura
15:00Reipas Lahti - Viikingit
15:00Grankulla - Atlantis Helsinki
15:00JaPS - MiPK
15:00Kaarinan Pojat - Pallo-Iirot
15:00Kultsu - Honka
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - PEPO Lappeenranta
15:00Tampereen Ilves - Klubi-04
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Assyriska Turabdin - Trollhättan
15:00Lunds - Värnamo
15:00Sollentuna - Örebro Syrianska
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Vihiga United - Kisumu All Stars
15:00Kvik Halden - Fredrikstad
15:00Blonianka Blonie - Jagiellonia
15:00GPTS Avia Świdnik - Stal Kraśnik
15:00Korona Kielce - Wisłoka Dębica
15:00Chemik Police - Pogoń Szczecin
15:00Wasilkow - Legia Warsaw
15:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale
15:00Polonia Bytom - Lechia Zielona Gora
15:00Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy
15:00Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
15:00Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
15:00Zagłębie II Lubin - Record Bielsko-Biala
15:00Spartak Nalchik - Inter Cherkessk
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Al-Shorta Damascus - Al-Wahda SC Damascus
15:00Siam Navy - Phrae United
15:00Sisaket - Nakhon Pathom United
15:00Uthai Thani - Ayutthaya United
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:30Grbalj - Jedinstvo Bijelo Polje
15:30Akritas Chlorakas - Digenis Akritas Morphou
15:30Anagennisi Dherynia - Kouris Erimi
15:30Digenis Ypsonas - Omonia Aradippou
15:30Onisilos Sotira - Zakakiou
15:30Othellos Athienou - Achyronas Liopetriou
15:30PAEEK - Omonia Psevda
15:30Xylotympou 2006 - Thoi Lakatamias
15:30Istogu - Dukagjini
15:30Ramiz Sadiku - Kek-U
15:30Ballkani - Besa Peć
15:30Legionovia Legionowo - Kutno
15:30Chernomorets Novorossiysk - Tuapse
15:30Dubocica - Sloga Kraljevo
15:30Borac Čačak - Dinamo Vranje
15:30Loznica - Radnički 1923
15:30Bristol City - Norwich City
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:30Lichtenberg 47 - Hertha
15:30Sheffield United - Manchester City
15:30Auerbach - Union Furstenwalde
15:30Carl Zeiss Jena - Eilenburg
15:30International Leipzig - Plauen
15:30Union Sandersdorf - der Fahner Hohe
15:30Blau-Weiss Zorbau - Oberlausitz Neugersdorf
15:301921 Krieschow - Ludwigsfelder
15:30Gorazde - Orašje
15:30Simm-Bau - Jedinstvo Bihać
15:30Strumska Slava - Minyor Pernik
15:30Drezga - Ibar Rozaje
15:30Bokelj - Arsenal Tivat
15:452000 - Roskilde
16:00Dynamo Dresden - Meppen
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Uerdingen 05 - Saarbrucken
16:00Verl - Zwickau
16:00Waldhof Mannheim - Magdeburg
16:001860 München - Duisburg
16:00Rot-Weiß Oberhausen - Wiedenbrück 2000
16:00Fortuna Köln - Borussia Dortmund
16:00Bergisch Gladbach 09 - 1 FC Cologne
16:00Lippstadt 08 - Wegberg-Beeck
16:00Rodinghausen - Sportfreunde Lotte
16:00Straelen - Alemannia Aachen
16:00Nuremberg - Aubstadt
16:00Bayreuth - Eichstätt
16:00Illertissen - SpVgg Greuther Fürth
16:00Garching - Heimstetten
16:00Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining
16:00Mainz 05 - 08 Homburg
16:00Bahlinger - Hessen Kassel
16:00Astoria Walldorf - Rot-Weiss Koblenz
16:00Frankfurt - Pirmasens
16:00Steinbach - 1846
16:00Aalen - Elversberg
16:00Werder Bremen - Hannover 96
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Pipinsried - 1880 Wasserburg
16:00Pullach - 1860 München
16:00Landsberg - Jahn Regensburg
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Wolfenbuttel
16:00Rostocker - Neustrelitz
16:00Staaken - Strausberg
16:00ATUS Ferlach - Dellach-Gail
16:00Stadlau - Favoritner
16:00Furstenfeld - Heiligenkreuz
16:00Avusturya XIII - Koma Elektra
16:00Post - Wienerberg
16:00Retz - Ardagger
16:00Sport Union Mauer - Brigittenau
16:00Leotar - Drina Zvornik
16:00Podrinje Janja - Zeljeznicar Banja Luka
16:00Krupa na Vrbasu - Tuzla City
16:00Flambeau Centre - Olympic Star
16:00Elephants - Vital'O
16:00Aarhus Fremad - Jammerbugt
16:00Tårnby - Avarta
16:00Boldklubben Frem - Aarhus
16:00Brabrand - Oure
16:00Holbæk B&I - Holstebro
16:00Næsby - Dalum
16:00Skovshoved - KFUM BK Roskilde
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Hilal Al-Quds
16:00Ahead Eagles - Excelsior
16:00Gillingham - Sunderland
16:00Exeter City - Carlisle United
16:00Bradford Park Avenue - Chorley
16:00Arucas - Palmas
16:00Kuala Lumpur - Kuching
16:00Ħamrun Spartans - Gżira United
16:00Tarxien Rainbows - Gudja United
16:00Smouha Sporting Club - Masr
16:00Sotra - Vard Haugesund
16:00Gornik Konin - Jarota Jarocin
16:00Górnik Zabrze - Pniowek Pawlowice Slaskie
16:00Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
16:00Goczalkowice-Zdroj - Foto-Higiena
16:00MMKS Concordia Elblag - Olimpia Zambrów
16:00Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00Piast Żmigród - Energetyk ROW Rybnik
16:00Polonia-Stal - Miedz Legnica
16:00Radunia Stezyca - Mieszko Gniezno
16:00Sokół Aleksandrów Łódzki - MLKS Znicz Biala Piska
16:00Avantul Periam - Progresul Ezeris
16:00Volna Kovernino - KAMAZ Naberezhnye Chelny
16:00Ramtha - Al-Sareeh
16:00Aris Rethymnou - Atsalenios Iraklio
16:00Olympiacos - Apollon Smyrni
16:00Forest Rangers - Nkana
16:00Green Buffaloes - Woon-jae
16:00Kabwe Warriors - Green Eagles
16:00Lumwana Radiants - Nkwazi
16:00Zanaco - Indeni
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Real Madrid - Huesca
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
17:00Krotone - Atalanta
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Dundee United - Ross County
18:00Livingston - Motherwell
18:00Cartagena - Albacete Balompié
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea
18:15Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
18:15Athletic Bilbao - Sevilla
18:30Belenenses - Farense
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kocaelispor - Ergene Velimeşe Spor
20:00Internazionale Milano - Parma
20:00Grenland - Sarpsborg 08
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:15Las Palmas - Real Oviedo
20:30R. Charleroi - Cercle Brugge
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:45Twente - Zwolle
21:00Ajaccio - Troyes
21:00Nancy - Châteauroux
21:00Chambly - Dunkerque
21:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
21:00Ave - Moreirense
21:00Havre - Pau
21:00Rodez Aveyron Football - Auxerre
21:00Valenciennes - Clermont Foot
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Haugesund - Aalesunds
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
02:00Atlas - Puebla
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
08:00SKA-Khabarovsk - İrtiş Omsk
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:00Krasnodar - Alania Vladikavkaz
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Nizhniy Novgorod
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:00Akron Tolyatti - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Shinnik Yaroslavl - Volgar Astrakhan
14:00Orenburg - Chertanovo Moskova
14:00Veles Moskova - Dynamo Bryansk
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese Calcio - Milan
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:00Kilmarnock - Rangers
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
16:00Real Betis - Elche
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Leganés - Mirandés
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Mjällby - Östersunds
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Mjøndalen - Molde
17:00Chaika Peschanokopskoye - Tom Tomsk
17:00Fakel Voronezh - Spartak Moskova
17:00Torpedo Moskova - Krylia Sovetov
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Celtic - Aberdeen
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Portimonense - Santa Clara
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Real Zaragoza - Mallorca
18:00Gallen - Basel
18:00Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:45Eindhoven - Haag
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Göteborg - Örebro
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:15Standard Liège - Oostende
20:15Fuenlabrada - Tenerife
20:15Ponferradina - Sabadell
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:30Lugo - Rayo Vallecano
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Sampdoria - Genoa
22:45Waasland-Beveren - Gent
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:00Almería - Girona
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
02:30Club América - Tigres de la UANL
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
18:00Logroñés - Alcorcón
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Warta Poznań - Legia Warsaw
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
20:15Sporting de Gijón - Castellon
20:30Fulham - West Bromwich Albion
21:00SønderjyskE - Aarhus
21:00Fotboll - Varbergs BoIS
21:00Helsingborgs - Malmö
21:45Braga - Famalicão
22:30Hoffenheim - Union Berlin
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Hellas Verona - Benevento Calcio
22:45Zulte Waregem - Kortrijk
22:45Amiens - Toulouse
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
23:00Leeds United - Leicester City
23:00Villarreal - Real Valladolid
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Mineiro
23:00Málaga - Espanyol
23:00Lecce - Delfino Pescara 1936
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
00:00Boavista Porto - Benfica
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Clube Atletico Bragantino
06:00Club León - Club Santos Laguna
07:00Sagan Tosu - Nagoya Grampus
07:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
07:00Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers
08:00Cerezo Osaka - Gamba Osaka
08:00Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
09:00Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
10:00Yokohama - Oita Trinita
11:00Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
18:30Schweinfurt 05 - Schalke 04
20:55Lokomotiv Moskova - Atletico Madrid
20:55Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach
22:00Brentford - Swansea City
22:00Huddersfield Town - Bristol City
22:00Norwich City - Millwall
22:00Sheffield Wednesday - Bournemouth
22:45Blackburn Rovers - Middlesbrough
22:45Cardiff City - Barnsley
23:00Atalanta - Liverpool
23:00Midtjylland - Ajax
23:00Manchester City - Olympiacos
23:00Porto - Olympique de Marseille
23:00Real Madrid - Internazionale Milano
23:00Bull Salzburg - Bayern Munich
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
01:08Timberwolves - HornetsCanlı
23:15Montakit Fuenla - Divina Seguros |N|Canlı
01:30Bauru - Osasco
02:00Quimsa - Flamengo Basketball
03:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting
03:40Condores Cundinamarca - Titanes Barranquilla
04:00Brumas Jinotega - Indigenas Matagalpa
08:30Anhui Putian Xingfa - Hefei Yuanchang
09:00Egis - Seoul Samsung Thunders
09:00Ulsan Mobis Phoebus - Busan KT Sonicboom
09:00Pauian Archiland - Taiwan Beer
10:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - Ufimets
11:00Incheon ET Land Elephants - Wonju Dongbu Promy
11:00Jiutai - Yulon Luxgen Dinos
11:30Hebei Xianglan - Guang Xi Wei Zhuang
13:00CSKA Moskova - Moskova
13:00Bahçeşehir Koleji - Afyon Belediye
13:00Tayvan White - Bank of Taiwan
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
14:00Khimki-Podmoskovie - Kupol-Rodniki
14:35Shanxi Fenjiu Loongs - Fujian Quanzhou Bank
15:00Runa - Uralmash
15:15Socar Petkimspor - Galatasaray Medical Park
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Yeni Mamak Spor - Torku Konyaspor
17:00Gemlikspor - Akhisar Belediyespor
17:00Sigortam.Net - Merkezefendi Belediyesi
17:00Yalova Spor - Anadolu Basket
17:00Nidaros Jets Trondheim - Fyllingen
17:00Kolossos Rodou - Harilaos Trikoupis
17:30Darüşşafaka - Bursaspor
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
18:00Kataja Basket Club - Kauhajoen Karhu
18:00Lapuan Korikobrat - Kouvot Kouvola
18:00UU-Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas Vikings
18:00Ionikos Nikeas - Peristeri
20:00Tofaş - Fenerbahçe
20:00Real Betis - Delteco
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Athens - Larisa Basket
21:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon
21:30Alkar - Vrijednosnice Osijek
22:04Jamtland - Borås Basket
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
20:30Aris Thessaloniki - Iraklis
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - Unics Kazan (tivibu SPOR HD)
20:30Peristeri - VEF Riga (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Bamberg (tivibu SPOR HD)
22:30Pınar Karşıyaka - Fortitudo Bologna (tivibu SPOR HD)
22:30Strasbourg - Lietuvos Rytas (tivibu SPOR HD)
01:15Nemashkalo, Vla - Ilin, Anatoliy |N|Canlı
00:45Darina Kharlamova - Kateryna ZadorozhnaCanlı
00:39Victor Sokolchuk - Valentin KhudaynazarovCanlı
00:33Nikolay Mishenev - Alexander KremnevCanlı
00:23Renat Sakhabutdinov - Ivan AbramovCanlı
23:59Daniil Budov - Edward RimanCanlı
23:04Alexandr Binda - Denis MerkulovCanlı
02:30Maddison Inglis - Alicia Smith
03:00Bondarenko/Govortsova - Ahn/Broady
03:00Dolehide/Mcnally - Zamarripa/Zamarripa
04:00Olivia Gadecki - Lara Walker
05:30John-Patrick Smith - Dane Sweeny
07:00Akira Santillan - Moerani Bouzige
08:30Thomas Fancutt - Maverick Banes
10:00Calum Puttergill - Tu
11:00Alexandra Cadantu - Nika Radisic
11:00Ioana Loredana Rosca - Romy Koelzer
11:00Laura Schaeder - Andreea Amalia Rosca
11:00Monika Kilnarova - Dalila Spiteri
11:00Oana Georgeta Simion - Erika Andreeva
11:00Alessandro Bega - Felix Corwin
11:00David Poljak - Oleksii Krutykh
11:00Emilie Lindh Gallagher - Anna Siskova
11:00Gille/Vliegen - Arevalo/Brkic
11:00Mclachlan/Skugor - Purcell/Saville
11:30Thiago Agustin Tirante - Alibek Kachmazov
11:30Guido Ivan Justo - Skander Mansouri
11:30Sina Herrmann - Maria Lourdes Carle
11:30Weronika Falkowska - Eliessa Vanlangendonck
11:30Gasanova/Strakhova - Laskutova/Mishina
12:00Uladzimir Ignatik - Evan Furness
12:30Malene Helgo - Sofia Milatova
12:30Amanda Carreras - Marta Custic
12:30Angela Fita Boluda - Sebastianna Scilipoti
13:00Frances Tiafoe - John Millman
13:00Gastao Elias - Nuno Borges
13:00Kaia Kanepi - Vera Zvonareva
14:30Emil Ruusuvuori - Adrian Mannarino
16:00Andrey Rublev - Kevin Anderson
17:30Lorenzo Sonego - Daniel Evans